אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראלי ימונה לאחראי לפיתוח הכדורגל באזור אוקיאניה צילום: ההתאחדות לכדורגל

ישראלי ימונה לאחראי לפיתוח הכדורגל באזור אוקיאניה

רונן הרשקו, ראש אגפי הנבחרות וההדרכה בהתאחדות לכדורגל, ימונה לתפקיד מטעם פיפ"א; ניהל את טורניר גמר אליפות אירופה עד גיל 21 שאירחה ישראל ב-2013

10.07.2017, 16:33 | שירות כלכליסט

 רונן הרשקו, ראש אגפי הנבחרות וההדרכה בהתאחדות לכדורגל, ימונה לאחראי על פיתוח הכדורגל באזור אוקיאניה מטעם פיפ"א, התאחדות הכדורגל הבינאלומית. הוא העדיף לעבוד באזור זה, על פני שתי הצעות אחרות שהוצעו לו על ידי פיפ"א - פיתוח אזור אפריקה ופיתוח אזור צפון ומרכז אמריקה.

קראו עוד בכלכליסט

רונן הרשקו, צילום: ההתאחדות לכדורגל רונן הרשקו | צילום: ההתאחדות לכדורגל רונן הרשקו, צילום: ההתאחדות לכדורגל

הרשקו, בן 47, הוא בוגר שני תארים בניהול ספורט, תואר שני בחינוך גופני ודוקטורנט בניהול באוניברסיטת פריז. הוא ניהל את טורניר גמר אליפות אירופה עד גיל 21 שאירחה ישראל ב-2013, וזכה לשבחים רבים מצד ראשי אופ"א. הרשקו הוא גם חבר הוועדה הטכנית לפיתוח הכדורגל באופ"א.

הרשקו מסר בתגובה כי "מדובר באתגר גדול וחשוב. ראשי פיפ"א העמידו לרשותי שלוש אפשרויות כמנהל פיתוח, ובעצה אחת עם משפחתי החלטנו לבחור במאתגרת והמורכבת מכולן, אזור אוקיאניה, וכמובן במעבר מחייב לניו זילנד. זאת הזדמנות נפלאה לקחת את הכלים הניהוליים שצברתי הודות לעשייה רבת שנים באופ"א, בהתאחדות הכדורגל של ישראל ובמפעלים הבינלאומיים שניהלתי, לשלב אותם עם הידע האקדמי שרכשתי ובאמצעותם לקדם ולפתח את הכדורגל ואת ניהול הכדורגל ברמות הגבוהות ביותר בכל מקום בעולם".

 

עופר עיני, יו"ר ההתאחדות לכדורגל אמר כי "רונן, הרבה בזכות אופיו המיוחד ויכולותיו הגבוהות והמוכחות, הוביל את אגף הנבחרות ואת פיתוח תוכניות ההדרכה, תוך שהוא וההתאחדות זוכים להערכה רבה מצד אופ"א ופיפ"א. אנחנו נפרדים מכוח משמעותי ומוביל, מאדם יקר ומיוחד, אבל בנסיבות משמחות עבורו, וזה החשוב מכל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות