אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרב ציוצים: טראמפ תקף את צ'לסי קלינטון בטוויטר והיא לא נשארה חייבת צילום: רויטרס, גטי אימג'ס

קרב ציוצים: טראמפ תקף את צ'לסי קלינטון בטוויטר והיא לא נשארה חייבת

נשיא ארה"ב ממשיך לעורר סנסציות ברשת החברתית. בתגובה לסערה התקשורתית מכך שבתו איוונקה מילאה את מקומו של טראמפ בכמה פגישות ב-G20, צייץ הנשיא עקיצה נגד צ'לסי קלינטון וזו לא איחרה להשיב

10.07.2017, 17:14 | שירות כלכליסט

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הגיב היום (ב') על הסערה התקשורתית שהתעוררה בסופ"ש, כשהתברר שבתו איוונקה מילאה את מקומו בכמה פגישות בפסגת מנהיגי המדינות המתועשות ה-G20.

קראו עוד בכלכליסט

"כשיצאתי מחדר הישיבות לפגישות קצרות עם יפן ומדינות אחרות, ביקשתי מאיוונקה לשבת במקומי. התנהלות סטנדרטית. אנגלה מ' מסכימה!" כתב באחד משורה של ציוצים שפרסם היום. הכוונה היא כמובן לאנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה, שאירחה את הפסגה בהמבורג.

איוונקה טראמפ בכיסא של אביה בדיון בהמבורג איוונקה טראמפ בכיסא של אביה בדיון בהמבורג איוונקה טראמפ בכיסא של אביה בדיון בהמבורג

עם זאת, הוא לא הסתפק בכך והוסיף גם עקיצה נגד יריבתו מתקופת הבחירות, הילרי קלינטון. "אם צ'לסי קלינטון הייתה מתבקשת למלא את המקום עבור אמה, בעוד שהיא מוכרת את המדינה שלנו, כלי התקשורת של ה"פייק ניוז" היו קוראים להכתיר את צ'לסי לנשיאות!"

 

צ'לסי קלינטון לא נשארה חייבת וכבר הספיקה לענות לטראמפ בציוץ משל עצמה: "בוקר טוב מר נשיא. זה לעולם לא היה עולה על דעת אמי או אבי לבקש כזה דבר ממני. האם אתה מכרת את המדינה? מקווה שלא".

 

איוונקה טראמפ משמשת כיועצת ללא שכר לאביה, אך בכל זאת ההחלפה נתפסה כעוד טשטוש של הקווים בין משפחה, עסקים ושלטון, בבית הלבן של טראמפ.

דונלד טראמפ וצ דונלד טראמפ וצ'לסי קלינטון | צילום: רויטרס, גטי אימג'ס דונלד טראמפ וצ

דובר מטעם איוונקה טראמפ מסר כי אף שבמרבית הזמן היא ישבה מאחור, היא אכן מילאה את מקומו של אביה לפרקי זמן קצרים, אך לא השתתפה בדיון באופן פעיל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
עצוב
השנאה של ישראלים שלא קשורים בשום צורה לעניני ארה"ב כלפי טרמפ מעוורת עד כדי כך שהבנת הנקרא שלהם נפגעת: הוא לא תקף את צ'לסי, הוא עקץ את העיתונות שרוצה בכל הזדמנות להריץ את צ'לסי לתפקיד כלשהו. הוא אמר שלו הילרי היתה במקומו וצ'לסי היתה יושבת במקומה לכמה דקות, הם היו ממליכים את צ'לסי, בעוד את איוונקה, נושאת המשרה שעומדת מאחורי היוזמה שעליה דיברו באותה ישיבה, הם מבקרים...הילרי, כשהייתה אשת נשיא, התערבה קשות בכל נושא הממשל ללא תפקיד מוגדר...אבל על זה היא רק זכתה להערצה: צבועים!
תקשורת מעוותת  |  17.07.17
לכל התגובות