אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צרות של עשיר: מייוות'ר ביקש לדחות תשלום מס עד אחרי הקרב נגד מקגרגור צילום: איי פי

צרות של עשיר: מייוות'ר ביקש לדחות תשלום מס עד אחרי הקרב נגד מקגרגור

המתאגרף ביקש לדחות תשלום מסים שהוא חייב מ-2015 עד לאחר הקרב הגדול שייערך בסוף אוגוסט; לפי הבקשה שהגיש, מרבית נכסיו אינם נזילים

11.07.2017, 19:11 | שירות כלכליסט
המתאגרף פלויד מייוות'ר הגיש לאחרונה בקשה למס ההכנסה האמריקאי לדחייה בתשלום מסים שהוא חייב מ-2015, זאת עד לאחר הקרב שלו נגד לוחם ה-MMA קונור מקגרגור שאמור להתקייםב-26 באוגוסט.

קראו עוד בכלכליסט

פלויד מייוות פלויד מייוות'ר | צילום: איי פי פלויד מייוות

"אף שלמייוות'ר נכסים משמעותיים, הם מוגבלים וברובם לא נזילים", נכתב בבקשה, כך לפי דיווח באתר המשפטים Law360, "למשלם המסים מתוכנן אירוע בעל נזילות משמעותית בעוד כ-60 יום ולאחריו הוא מתכוון לשלם את יתרת החוב".

מייוות'ר (40) הרוויח 220 מיליון דולר מהקרב שלו ב-2015 נגד מאני פאקאיו, ולא ברור מה גובה החוב שלו לרשות המס האמריקאית. לפי הערכות, ההכנסות הכוללות מהקרב נגד מקגרגור יעמדו על כ-600 מיליון דולר.

בבקשה שהועברה למס הכנסה מבקש מייוות'ר גם להפחית את הקנס שלו על מסים שלא שולמו. בהתבסס על כך שעברו 15 חודשים מאז תאריך היעד לתשלום המסים ב-2015, מייוות'ר חייב לשלם קנסות בסך 7.5% בנוסף לסכום שהוא כבר נדרש לשלם.

המתאגרף ירוויח קרוב לוודאי סכום של 9 ספרות מהקרב המיוחל נגד מקגרגור, שיתקיים בלאס וגאס. מייוות'ר לא התאגרף באופן תחרותי מאז ניצח את אנדרה ברטו בהחלטה פה אחד של השופטים בספטמבר 2015. לאחר הקרב הזה המאזן שלו עומד על 49-0.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות