אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות תלונות קמעונאים בקניון TLV של גינדי: גבייה על פי אחוזים מהמחזור צילום: נעה קסלר

בעקבות תלונות קמעונאים בקניון TLV של גינדי: גבייה על פי אחוזים מהמחזור

לאחר טענות על תנועת לקוחות דלילה מהצפוי: הנהלת הקניון ויתרה על דרישתה לשכירות מהקמעונאים. במקביל יוצאת גינדי השקעות לקמפיין תדמיתי לקניון בהשקעה של 6 מיליון שקל

12.07.2017, 07:00 | נורית קדוש

שלושה חודשים וחצי אחרי שנפתח, קניון TLV שבו מושקעת גינדי השקעות מראה סימני קשיים. ל"כלכליסט" נודע כי הנהלת הקניון ויתרה על דרישתה לשכירות מהקמעונאים והמירה אותה באחוזים מהמחזור, על רקע טענותיהם על תנועת לקוחות דלילה מהצפוי. 

קראו עוד בכלכליסט

"בפסח היתה התנפלות וגם בשבועיים האחרונים, מאז שהחל החופש הגדול, אבל בין לבין הקניון היה ריק", אומר גורם בשוק האופנה. עם זאת, להערכתו מדובר במצב זמני. לדבריו, "יש כמה בעיות מהותיות, אבל הן פתירות". בשיחות עם בעלי רשתות ומנהלי קניונים מתחרים עולות מספר בעיות, שפתרון חלקן יכול להתבצע בטווח הקצר ואילו אחרות ייקחו שנים.

"בשביל לפתוח קניון כזה צריך להשלים את פרויקט המגורים, שיניב מאות משקי בית שיגיעו, להשלים את מערכות הכבישים והרכבת הקלה שיאפשרו גישה, ובמקרה הזה פתחו את הקניון מבלי שאף לא אחד מאלה הושלם, ומכאן הבעיה", אומר גורם בתחום הקניונים. יש לציין כי הקניון עדיין מצוי בשלב ההשקה הרכה, כך שחלק מהחנויות עדיין לא נפתחו.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי במסגרת הניסיונות להגביר את המודעות לקניון תעלה גינדי בשבוע הבא קמפיין תדמיתי בהשקעה של 6 מיליון שקל. ההחלטה התקבלה לאחר שהחברה ערכה סקר באמצעות גיאוקרטוגרפיה שמצא כי 65% מהנשאלים כלל לא ידעו שהקניון קיים.

בסביבת גינדי מסבירים כי הקניון פתוח פחות מ־100 ימים, ומבקרים בו מדי שבוע 110 אלף אורחים. בעוד בתחילה עמד שיעור אכלוס החנויות על 50%, כעת ניצב שיעור זה על 90%. אחת מנקודות המפתח להערכת החברה היא ה־1 בספטמבר, אז ייפתחו מרכז הספורט, בית הספר והגנים במתחם ותנועת הלקוחות צפויה לעלות בחדות.

 , צילום: נעה קסלר צילום: נעה קסלר  , צילום: נעה קסלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

114 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

112.
גם עזריאלי לא קניון מציאה - רק הפקקים וחניון המגעיל שם מוציא החשק
שלא לדבר על המחירים . נכון אפשר להגיע ברכבת צפופה , גם זה לא תענוג. בקיצור קניון צריך חנייה והרבה מקום ונוחות . זה מה שעשה את הקניונים בארה"ב להצלחה וזה למה רובם נכשלים כאן . מי מצליח ? קניונים שיש חנייה וגישה !
אחד #  |  15.07.17
111.
הקניון נמצא במיקום מעולה
מבחינת קונספט נחמד מאוד נראה כמו באירופה. הקניון נמצא במיקום מאוד אסטרטגי וכפי שמצויין בכתבה כשיושלם פרויקט המגורים בהמשך הקו הירוק והקו האדום. מן הסתם שבהמשך גם החניה תהייה בתשלום וגם מזה אפשר להתפרנס יפה תשאלו את קניון עזריאלי הסמוך... מה שכן בקרוב מאוד עזריאלי פותחים את קניון האופנה בשרונה...
דניאלס  |  14.07.17
לכל התגובות