אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Deep Instinct השלימה גיוס של 32 מיליון דולר צילום: יח"צ

Deep Instinct השלימה גיוס של 32 מיליון דולר

חברת הסייבר פיתחה פלטפורמת אבטחה שמאפשרת לזהות ולחזות מתקפות רשת, על בסיס טכנולוגיות בינה מלאכותית ולמידה עמוקה. את סבב הגיוס הובילה CNTP ביחד עם אנווידיה ו-Coatue Management

12.07.2017, 16:33 | הגר רבט
חברת הסייבר הישראלית דיפ אינסטינקט (Deep Instinct) הודיעה היום (ד') על השלמת גיוס בסך 32 מיליון דולר בסבב B. את הסבב הובילה CNTP ביחד עם משקיעים אסטרטגיים ביניהם אנווידיה ו-Coatue Management, אליהם הצטרפו המשקיעים הקיימים.

קראו עוד בכלכליסט

פתרון האבטחה של דיפ אינסטינקט משתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיית למידה עמוקה בכדי ליצור פתרון הגנה אקטיבי, שנמצא על המכשירים עצמם ומגן כנגד איומי יום אפס והתקפות סייבר מתקדמות. המערכת מסוגלת להציע חיזוי, זיהוי ומניעת התקפות.

גיא כספי, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: יח"צ גיא כספי, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה | צילום: יח"צ גיא כספי, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: יח"צ

גיא כספי, מייסד שותף ומנכ"ל החברה אמר ל"כלכליסט" כי למערכת שפותחה בחברה שני יתרונות ייחודיים: השימוש במערכת אחת שמעניקה מנעד פתרונות אבטחה למגוון מוצרים קצה, כמו שרתים, טלפונים חכמים וטאבלטים ולשלל מערכות הפעלה שונות. בנוסף, העובדה שהתשתית של דיפ אינסטינקט פותחה על בסיס מעבדים גרפיים של אנווידיה מאפשרת מהירות פעולה גבוהה פי 100 מטכנולוגיות דומות שקיימות בשוק.

בסבבים קודמים גייסה דיפ אינסטינקט סכום של 30 עד 40 מיליון דולר מכמה משקיעים גדולים ובהם USTG, חברת האינטגרציה השלישית בגודלה בארה"ב, וקרן בלאמברג (Blubmerg) של דיוויד בלאמברג.

"גיוס ההון המשמעותי מיועד לאפשר לנו להמשיך להתקדם גם בתחומי הרשת והתעבורה ולתת מענה לווקטורים חדשים של התקפות שהתחילו בחודשים ובשנה האחרונה. במקביל נשקיע מאמצים ניכרים בחדירה לשווקים של צפון אמריקה והמזרח הרחוק כדי לכבוש אותם ולהחליף טכנולוגיות מיושנות יותר", אמר כספי.

את החברה הקימו חמישה יוצאי ארגוני ביטחון: כספי, לשעבר בכיר בקבוצת אפרת ותמרס; ד"ר אלי דוד, חוקר בתחום הבינה המלאכותית מבר-אילן; דורון כהן; עו"ד יואל נאמן, בנו של שר המשפטים לשעבר יעקב נאמן; ונדב ממן, לשעבר בכיר בצ'ק פוינט. היא מעסיקה כיום 72 עובדים בישראל, ארה"ב וסינגפור ומתעתדת להגיע ל-100 עובדים כבר בחודשים הקרובים.

ד"ר אלי דוד, ממייסדי דיפ אינסטינקט וג ד"ר אלי דוד, ממייסדי דיפ אינסטינקט וג'ף הרבסט מאנווידיה | צילום: יח"צ ד"ר אלי דוד, ממייסדי דיפ אינסטינקט וג

ביוני השנה זכתה החברה, יחד עם כ-30 חברות נוספות, בתואר "חלוצה טכנולוגית" של הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס. מהפורום נמסר שהחברות זכו בזכות הפוטנציאל "להשפיע באופן משמעותי על עסקים ועל החברה כולה באמצעות טכנולוגיות חדשות".

זו השקעה שנייה שאנווידיה מבצעת בחברה ישראלית. סגן נשיא ומנהל הפיתוח העסקי של החברה, ג'ף הרבסט, אמר: "דיפ אינסטינקט הינה מובילה וחלוצה בתחום השימוש במעבדים גרפיים עוצמתיים ליצירת פתרונות סייבר שמבוססים על בינה מלאכותית. תחום הסייבר צמא לפתרונות חדשניים ואנו שמחים ונרגשים לעבוד יחד עם החברה כדי לקדם את התחום החשוב הזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות