אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קונים מוזיקה ואפליקציות לאייפון? מעתה, תוכלו לשלם בפייפאל

קונים מוזיקה ואפליקציות לאייפון? מעתה, תוכלו לשלם בפייפאל

במסגרת הסכם חדש בין אפל ופייפאל, ניתן יהיה לשלם לשירותים כאייטיונס ואפל מיוזיק באמצעות חשבון הפייפאל. חברת התשלומים חתמה בשנה האחרונה על 11 עסקאות דומות עם ענקיות טכנולוגיה כדי להרחיב את פעילותה

12.07.2017, 16:22 | ויקי אוסלנדר

פייפאל החלה לשתף פעולה עם אפל: מי שהשתמש עד כה בכרטיס אשראי כדי לשלם לשירותי אפל שונים כמו אפל מיוזיק, אייטיונס או חנות האפליקציות יוכל מעתה להחליף אותו בחשבון הפייפאל שלו.

קראו עוד בכלכליסט

חברת שירות התשלומים הודיעה כי השירות יושק ב-12 מדינות נבחרות, בניהן ישראל, כדי "לשדרג את חווית הקנייה". עד כה, היה זמין בצורה מוגבלת, בארה"ב בלבד. את התשלום יהיה ניתן לבצע מכל מכשירי אפל - אייפון, אייפד ומק. ברגע שאפשרות התשלום תעודכן בחשבון האפל של המשתמש, היא תהיה זמינה לכל השירותים השונים.

קונים שירים? מעתה, ניתן לשלם בפייפאל קונים שירים? מעתה, ניתן לשלם בפייפאל קונים שירים? מעתה, ניתן לשלם בפייפאל

זהו מהלך נוסף בשרשרת של עסקאות שחתמה פייפאל במטרה להפוך אותה לאמצעי תשלום נפוץ ושמיש יותר גם מחוץ לרשת. רק לפני כחודשיים נכנסה פייפאל לשיתוף פעולה גם עם גוגל והיום החברה תומכת בתשלומים באמצעות הארנק הדיגיטלי אנדרואיד פיי.

 

 

 

בנוסף, חתמה פייפאל על עסקאות עם וודפון, וולס פארגו, פייסבוק, ויזה ומאסטרקארד - בסך הכל 11 שיתופי פעולה חדשים עם גופים פיננסיים בשנה האחרונה. במהלך 2016 בוצעו דרך פייפאל 2 מיליארד עסקאות, בסכום כולל של 102 מיליארד דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות