אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדבר הגדול הבא בבייסבול: ארון ג'אדג' צילום: איי אף פי

הדבר הגדול הבא בבייסבול: ארון ג'אדג'

שחקן הבייסבול של ניו יורק יאנקיז מתנשא לגובה 2 מטר והפך להיות מבוקש יותר מכל שחקן אחר בתולדות הספורט, כולל מייק טראוט, ברייס הרפר וקריס בריאנט

13.07.2017, 17:34 | שירות כלכליסט
מבחינת סוחרי החתימות ואמריקה התאגידית, ארון ג'אדג', הוא הבחור שכולם רוצים אבל לא יכולים להשיג.

שחקן הבייסבול של ניו יורק יאנקיז מתנשא לגובה 2 מטר והפך להיות מבוקש יותר מכל שחקן אחר בהיסטוריה של הספורט, כולל מייק טראוט, ברייס הרפר וקריס בריאנט. עד כדי כך שג'אדג' אמר לסוכנים שלו שהוא לא מוכן לעבור על כל האפשרויות שעומדות בפניו. 

קראו עוד בכלכליסט

ארון ג ארון ג'אדג' | צילום: איי אף פי ארון ג

"הוא יתייחס לצד העסקי בהמשך, אך כרגע הוא מנסה להיות שחקן היאנקיז הטוב ביותר שהוא יכול" אומרת פייג' אודל מ-PSI ספורטס מנג'מנט, הסוכנות שמייצגת את השחקן.

הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה. הפרט הסקסי ביותר הוא כמובן העובדה שהוא מחזיק כעת בשיא לשחקן רוקי ביאנקיז שחבט הכי הרבה הקפות מלאות בעונה (30). הוא שבר את השיא לפני פגרת האול סטאר.

עולם האספנים לא שבע מג'אדג', שנרדף על ידי חברות חתימות המבקשות ממנו לחתום על חוזה בלעדי איתם.

קלף Topps Bowman 2013 Chrome החתום על ידי ג'אדג' הוא הכוכב עד כה. לפחות 15 כרטיסים מסוג זה נמכרו ב- eBay עבור יותר מ-5,000 דולר כל אחד. ההצעה הגבוהה ביותר על קלף כזה עמדה על 14,655 דולר.

"אני אפילו לא יודע מה לומר", הגיב, כששמע על המחיר ששילמו על הקלף שלו.

לאחר שג'אדג' חבט את ההקפה המלאה מספר 30 שלו ביום שישי, ועקף בכך את השיא שקבע ג'ו דימאג'יו בעונת הרוקי שלו ביאנקיז. חברת Topps הדפיסה קלפים של ג'אדג' לציון ההישג. המהדורה עם החתימה שלו הכניסה לחברה 70 אלף דולר, ואזלה בתוך 18 דקות.

מוצרי Now של Topps מאפשרת לאספנים לרכוש כמות בלתי מוגבלת של קלפים ללא חתימה למשך 24 שעות עד שהמהדורה אוזלת. ההיקף של קלפים של ג'אדג' שהוזמנו מספר את הסיפור כולו. "עם כל ההישגים והשיאים שלו, Topps Now הנפיקה 14 מהדורות קלפים עבור ארון ג'אדג' כשלמעלה מ-40 אלף קלפים הודפסו במחצית הראשונה של העונה", מסר ג'ף הקמן, מנהל המסחר המקוון של החברה.

במקביל, החולצה שג'אדג' לבש ב-28 במאי, כשחבט את grand slam הראשון שלו, נמכרה על ידי סטיינר ספורטס שותפת המכירות הפומביות של היאנקיז ב-4 ביוני עבור 45,578 דולר. היא מדורגת בין 5 החולצות בעלות השווי הגבוה ביותר שנמכרו בבייסבול בעונה האחרונה. לשם השוואה, ההצעה הגבוהה ביותר לחולצה מ-1972 שלבש האנק ארון נמכרה בנובמבר עבור 35,850 דולר.

אודל מעריכה שהלקוח שלה קיבל מעל 100 הצעות לחוזי ספונסרשיפ. אך על אף שהרוויח שכר צנוע יחסית של 544,500 דולר השנה, אודל אומרת כי הוא לא מודאג לגבי הכסף. "הוא מאד בטוח בעצמו", אומרת אודל. שתי העסקאות היחידות עליהן חתם עד כה הן עם אנדר ארמור עבור הנעליים ו- Rawlings לכפפות. אם הוא ישמור על הקצב הנוכחי שלו, מצפה לשחקן בן ה-25 פגרה עמוסה, ובוודאי יציעו לו סכומי כסף שהוא יתקשה לוותר עליהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות