אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסני הולכת על פארקי שעשועים בהשראת מלחמת הכוכבים צילום: Disney

דיסני הולכת על פארקי שעשועים בהשראת מלחמת הכוכבים

החברה תפתח בעוד שנתיים שני פארקי שעשועים באנהיים קליפורניה ובאורלנדו שייקראו "מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה". בין האטרקציות - השתלטות על החללית מילניום פלקון ולצאת למשימה סודית

16.07.2017, 15:59 | שירות כלכליסט

חברת דיסני חשפה בסוף השבוע את התוספות והשינויים המתוכננים בפארקי השעשועים שלה, כולל פתיחת שני פארקי שעשועים בהשראת סדרת סרטי מלחמת הכוכבים. הפארקים ייקראו "מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה", והראשון מביניהם ייפתח ב-2019 בדיסנילנד באנהיים, קליפורניה. הפארק המתוכנן השני ייפתח בהמשך אותה השנה באורלנדו.

"שני פארקי השעשועים הללו ישגרו את האורחים לכוכב שלא הכירו, שבו הדמויות של מלחמת הכוכבים והסיפורים שלהם מתעוררים לחיים", נאמר בהודעת החברה. לפי דיסני, המבקרים ימצאו עצמם בלב האקשן בשני מתקני הדגל המתוכננים. הראשון, יאפשר להם להשתלט על החללית מילניום פלקון ולצאת למשימה סודית. במתקן השני המבקרים יצאו להרפתקה טיפוסית שבה ימצאו עצמם בעיצומו של קרב בין המסדר הראשון והמורדים.

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

יו"ר חטיבת פארקי השעשועים של דיסני, בוב צ'אפק הוא שהכריז על התכניות באירוע דו-שנתי שמקיימת החברה עבור המעריצים. פארקי השעשועים היא החטיבה השנייה הגדולה ביותר של החברה, אחרי הטלוויזיה, ובעקבות זאת החברה משקיעה רבות בתחום, כשההנחה היא שהמתחרים לא יוכלו להעתיק בקלות את פארקי השעשועים המיוחדים וכי הם לא צפויים להפוך למיושנים בעקבות הופעת טכנולוגיה חדשה.

"אין שום חוויית מציאות מדומה בעולם שתוכל להחליף את ההרגשה מהליכה פיסית בדיסנילנד", הכריז צ'אפק לפני כמה חודשים.

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

מלבד ההתמקדות במלחמת הכוכבים, שאת הזכויות לסדרה רכשה החברה מלוקאס פילם ב-2012, בדיסני מתכוונים לפתוח מתקנים נוספים בפארקים שלה המבוססים על דמויות מפורסמות שלה, ביניהן גיבורי העל של מארבל, שאת הזכויות להם רכשה ב-2009.

כך למשל, מתקן המבוסס על הסרט ת'ור, שכבר זוכה להצלחה בפארק של דיסני בשנגחאי, ישוחזר גם במג'יק קינגדום בפלורידה. כמו כן, בדיסני מתכוונים להקדיש חלק מפארק ההרפתקה הקליפורנית באנהיים לאולפן האנימציה פיקסר. בדומה, מתקן המבוסס על הסרט רטטוי של פיקסר יוקם בפארק אפקוט בפלורידה.

במקביל, בדיסני מחפשים דרכים לקצר את זמן ההמתנה בתורים למתקנים הפופולאריים. החל מיום רביעי הקרוב, החברה מתכוונת לאפשר למבקרים באנהיים להזמין מראש תור לחלק מהמתקנים בעלות נוספת של 10 דולר ליום.

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

  , צילום: Disney צילום: Disney   , צילום: Disney

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

 , צילום: Disney צילום: Disney  , צילום: Disney

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות