אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היועמ"ש ביקש לדחות את הדיון על דו"ח המבקר לגבי התנהלות משרד התקשורת צילום: יואב דודקביץ

היועמ"ש ביקש לדחות את הדיון על דו"ח המבקר לגבי התנהלות משרד התקשורת

הסיבה לבקשת ביטול הדיון נובעת מכך שכל חלקי הדו"ח נמצאים בחקירה ואי אפשר לדון בשום סעיף בשלב הזה

16.07.2017, 20:55 | אביב גוטר
היועץ המשפטי לממשלה ביקש מח"כ ויו"ר הוועדה לביקורת המדינה קארין אלהרר לדחות את הדיון שאמור להתקיים מחר בעניין הדו"ח המיוחד שפרסם מבקר המדינה בשבוע שעבר שעסק בהתנהלות משרד התקשורת בשנתיים האחרונות.

קראו עוד בכלכליסט

הסיבה לבקשת ביטול הדיון נובעת מכך שכל חלקי הדו"ח נמצאים בחקירה ואי אפשר לדון בשום סעיף בשלב הזה.

מבקר המדינה יוסף שפירא, צילום: אלכס קולומויסקי מבקר המדינה יוסף שפירא | צילום: אלכס קולומויסקי מבקר המדינה יוסף שפירא, צילום: אלכס קולומויסקי

כזכור, היום נענתה שופטת בית המשפט השלום בתל אביב רוני פוזננסקי-כץ לבקשת הרשות לניירות ערך להאריך את צו איסור הפרסום על כל פרט מפרטי החקירה שלא פורסם עד כה בפרשת בזק. תוקף הצו היה אמור לפוג מחר בעקבות הסכמות שאליהן הגיעה הרשות בראשית החודש עם כלי התקשורת "כלכליסט" ו"המרקר", שעתרו לבית משפט השלום בת"א כדי לצמצם את הצו.

לדיון שייערך מחר הוזמן שר התקשורת איוב קרא, אולם צפוי שלא להגיע.

בהודעה שנמסרה מוקדם יותר מטעמו צוין כי "משרד התקשורת והשר ביקשו לדחות את הדיון למועד אחר כי מתקיימת חקירה בנושא הרלוונטי. בכל מצב השר שלא קשור לנושא הרלוונטי או נציג מקצועי בכיר ממשרד התקשורת יהיה בדיון".

מי שעוד הוזמנו ולא צפויים להגיע הם מנכ"ל משרד התקשורת ובכירי חברת בזק בהם המנכ"לית סטלה הנדלר המצויים במעצר בית בעקבות ההתפתחויות בחקירה.

קארין אלהרר מסרה: "סירובו של שר התקשורת ויתר נציגי המשרד להגיע לדיון מחר על בזק היא ההוכחה להתנהלות המחפירה של המשרד כפי שהיא עולה מדו"ח המבקר. זה לא סביר שמשרד ממשלתי מתנער מאחריות לתת תשובות על דוח המבקר.

הדוח כולו מתמקד במשרד התקשורת ובעיוותים בהתנהלותו מול חברת בזק. לא אהסס להשתמש בכלים הפרלמנטריים העומדים לרשותי ולחייב את השר ואנשיו להגיע לדיון בצו הבאה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות