אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תראו מה עשה שר התקשורת קרא כשמנכ"ל משרדו נחקר בפרשת בזק

תראו מה עשה שר התקשורת קרא כשמנכ"ל משרדו נחקר בפרשת בזק

יום חמישי שעבר היה דרמטי מאין כמותו במשרד התקשורת, אבל שר התקשורת, איוב קרא, המשיך בסיורים כאילו לא התרחשה טלטלה בצמרת משרדו. הטוויטר של קרא מבהיר שהבדיחה היא עלינו

17.07.2017, 10:25 | אמיר זיו

יום חמישי החולף, 13 ביולי, היה יום דרמטי מאין כמותו במשרד התקשורת. ספק אם היו דרמטיים ממנו בשנים האחרונות. גולת הכותרת היתה חקירת מנכ"ל המשרד שלמה פילבר, בפעם השנייה ובמשך שעות, בחשד להעברת מסמכים מסווגים לבזק.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בטלטלה שאין דרך לתאר אותה אלא כאדירה. או, במילותיו של שר התקשורת הטרי איוב קרא באותו יום: "ממשיך עם הסיורים המקצועיים ־ והיום ביקרתי בחברת 'קשת' של ערוץ 2. היה לי העונג לפגוש ולקשקש קצת עם אסי עזר ורותם סלע".

בערב הדרמה התעצמה, כשנודע כי בית המשפט השתכנע ושלח את פילבר למעצר בית ארוך, כמו גם את שאול אלוביץ', בעל השליטה בבזק, ואת המנכ"לית סטלה הנדלר. החלטה כזאת משמעה בפועל שיתוק של שוק התקשורת, לא פחות, או במילותיו של קרא שמיהר לצייץ: "עם שגרירת צרפת בישראל הלן לה גאל בחגיגות יום הבסטיליה — ויוה לה פראנס".

ומכיוון שקרא שר מקצועי, עצמאי ויסודי, יום קודם הוא כבר הבין לאן הרוח נושבת והקדים לצייץ: "עם מנכ"ל פלאפון רן גוראון בוועידת MAD 2017 של עיתון גלובוס" (הטעות במקור). לא תתפסו אותו לא מוכן.

כן, קל לצחוק על שר תקשורת טרי, לא בהכרח הכי מחודד בקלמר הממשלתי, שזכה במינוי הנכסף רק בשל חרדת ראש הממשלה מאדם בעל תפיסת עולם, או אף חשיבה עצמאית לא עלינו, שיתיישב על הכיסא. קל לצחוק, אבל הבדיחה היא על חשבוננו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
חובבי קורבנות השלום מקנאים
דרוזי נאמן לערכי מדינת היהודים! את שירותו הצבאי בצה"ל סיים בדרגת רב סרן. הוא עצמו נכה צה"ל, עקב הלם קרב, אחיו הצעיר נהרג בלבנון, ב-1985 ואחיו הבכור נפצע באורח קשה. קרא הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב... אם אתם מצפים שימרוט את שיערו השמנה"ל משרדו נחקר.. טעות! איוב קרא בא לעבוד!!
כהן מרק  |  18.07.17
לכל התגובות