אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות ני"ע: לעכב ההליכים בנגזרת על עסקת yes צילום: אוראל כהן

רשות ני"ע: לעכב ההליכים בנגזרת על עסקת yes

את הבקשה לתביעה נגזרת הגיש לפני שנתיים בעל מניות מיעוט בבזק, שטען כי עסקת yes נועדה להיטיב בעיקר עם אלוביץ'. רשות ני"ע הגישה עמדה לפיה יש להשהות את ההליכים בתיק בשל החקירה העוסקת בפרשה שבמרכז התביעה הנגזרת

17.07.2017, 12:43 | זוהר שחר לוי ותומר גנון

רשות ניירות ערך הודיעה היום (א') לבית המשפט המחוזי בתל אביב כי היא מבקשת להשהות את ההליכים בתביעה הנגזרת שהוגשה על עסקת yes. "מדובר בחקירה מורכבת ומסועפת", נכתב לביהמ"ש.

קראו עוד בכלכליסט

את הבקשה לתביעה נגזרת הגיש בשנת 2015 גיל אמיד, בעל מניות מיעוט בבזק שטען כי עסקת yes היא לרעת בזק ונועדה להיטיב בעיקר עם בעל השליטה, אלוביץ'.

לפני כשבועיים התקיים דיון בתביעה בפני שופטת בית המשפט הכלכלי רות רונן. "בעבר היה נהוג ששופטים אומרים שהם לא קוראים עיתונים, אבל אני לא יכולה להגיד את זה", אמרה השופטת בפתח הדיון וביקשה לקבל את עמדת הצדדים באשר להמשך ההליכים בתיק לאור חקירת רשות ני"ע בבזק.

מימין: שאול אלוביץ מימין: שאול אלוביץ' בעל השליטה בבזק ומנכ"ל yes רון אילון | צילום: אלי דסה, יח"צ מימין: שאול אלוביץ

בסופו של הדיון הורתה השופטת רונן לרשות ני"ע להביע את עמדתה לגבי המשך ההליכים, עמדה שהוגשה היום. לפי העמדה, שהוגשה באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב, יש להשהות את ההליכים בתיק לפחות בתקופה הקרובה, בשל החקירה העוסקת בפרשה שבמרכז התביעה הנגזרת.

בפרקליטות מחוז תל אביב (אזרחי) מבקשים עיכוב הליכים לפחות עד חודש נובמבר, אז יבחנו שוב את עמדתם. "נוכח העובדה שמדובר בחקירה מורכבת, מסועפת ומרובת מעורבים אשר מצויה בראשיתה", כתב לביהמ"ש מנהל המחלקה המסחרית, עו"ד ליאב וינבאום, "עמדת הרשות היא שיש מקום לעכב בעת הזו את התקדמותו של ההליך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות