אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם ענבל אור בדרך למאסר? לא העבירה כסף לקופת פשיטת הרגל צילום: יריב כץ

האם ענבל אור בדרך למאסר? לא העבירה כסף לקופת פשיטת הרגל

לפני שבועיים קבע נשיא ביהמ"ש המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין כי אם אור לא תעביר לקופה 32.5 אלף שקל עד ל-18.7 בשעה 12:00 היא תידרש להתייצב בתחנת המשטרה ותיאסר למשך שבוע; המנהל המיוחד לנכסיה ביקש מבית המשפט להוציא נגדה צו מעצר

18.07.2017, 12:27 | נעמי צורף וזוהר שחר לוי

האם יזמית הנדל"ן ענבל אור בדרך למאסר? לפני שבועיים קבע נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, שבמידה ואור לא תעביר לקופת פשיטת הרגל 32.5 אלף שקל עד לתאריך 18.7 בשעה 12:00 היא תיאסר למשך שבעה ימים. למרות זאת, על פי בדיקת "כלכליסט" נכון לשעה זו אור לא העבירה את הכספים.

קראו עוד בכלכליסט

המנהל המיוחד לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, פנה היום לביהמ"ש בדרישה להוציא נגדה צו מעצר לאחר שלא שילמה את חובה כפי שחויבה על ידי השופט אורנשטיין.

"עד למועד כתיבת שורות אלו", כתב עו"ד ארז לבית המשפט, "החייבת לא פעלה בהתאם להחלטת בית המשפט. החייבת לא הגישה את הדוחות, לא שילמה את חוב הפיגורים ומבירור שערך מול מזכירות בית המשפט, לא הוגשה כל בקשה על ידי החייבת בעניין. בנסיבות העניין יתבקש בית המשפט להואיל וליתן צו מעצר לחייבת".

על פי החלטת השופט אורנשטיין, במקרה שאור לא תשלים את העברת הכספים יהיה עליה להתייצב בתחנת משטרה במרחב תל אביב כדי לבצע את המאסר.

בנוסף, השופט אורנשטיין הורה לאור להעביר מסמכים שונים אשר דרש ממנה ארז במסגרת ההליך אשר גם אותם היא לא העבירה נכון לשעה זו.

ענבל אור. לא עמדה בתנאים של אורנשטיין, צילום: יריב כץ ענבל אור. לא עמדה בתנאים של אורנשטיין | צילום: יריב כץ ענבל אור. לא עמדה בתנאים של אורנשטיין, צילום: יריב כץ

החוב לקופה בגובה 32.5 אלף שקל נצבר לאור לאחר שלא העבירה את התשלום החודשי בסך 5,000 שקל שהורה לה בית המשפט.

בשנה האחרונה מנהלת אור הליכי פשיטת רגל במקביל להליכי פירוק של חברות שבראשן היא עמדה. במהלך השנה הזו עלו הרבה טענות ובקשות לביזיון בית משפט על כך שהיא אינה פורעת את חובותיה ולא מקיימת את הסכמיה מול המנהל המיוחד.

את המנהל המיוחד מייצגים עוה"ד יואב בן פורת ויואב רז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תגובה ל-6: כן אני שמח לאידה של ענבל אור
היא מכרה אותה דירה למספר אנשים וקראה לזה "אוברבוקינג". היא רימתה, היא הונתה - בלי לרחם על קורבנותיה שהפסידו את מיטב כספם. מתחילת הפרשה אני שב וקורא לעצור את ענבל חושך עד תום ההליכים. לצערי לא עשו זאת עד עתה - והיא המשיכה במעלליה ובשקריה הפתולוגיים. אגב, אם יעצרו אותה, זה יהיה גם לטובתה כי ימי המעצר ירדו משנות הכלא הארוכות שמחכות לה.
דורש צדק  |  19.07.17
6.
עצומה - ענבל אור לתפקיד שרת התקשורת
יוני1m עצומה: ענבל אור לתפקיד שרת התקשורת: היא שרופה בשוק הנדלן ובכלל, ובלי התפקיד הזה היא פשוט לא תמצא עבודה. יש עוד מקום להרבה שחיטויות. ביבי מחפש שר תקשורת כבר שנים ואף כלב לא התייצב אפילו לראיון. ביבי אוהב לבצע את העבירות עם פרוקסי. אור פשוט אוהבת לבצע את העבירות. לא נא נראית מספיק חכמה לתפקידים אחרים. ביטן עמוס עד הראש וגם לא תמיד מצליח לקרוא את דף המסרים.
יוני  |  18.07.17
5.
עשתה בשכל
1. ראשית, היא "חוסכת" תשלום של 33 א"ש בשבוע. שבוע שבו היא ממילא לא הולכת לעבודה. לכל היותר חוסכת מעצמה בזיונות בפייסבוק. 2. שנית, ויותר חשוב, הוא מתרגלת. תרגול חשוב: בעוד שכעת, היא מכלה את זמנה בלהרגיש מסכנה, אדם שיוצא מהכלא ומהמעצר יודע להתרכז דווקא בלשמוח בחלקו על כל יום חופש. אם תצא ממעצר של שבוע, היא תוכל לנצל את הימים הבאים עד הכלא, במקום לרחמים עצמיים, לנצור זכרונות טובים של תחושת חופש כחימוש לשנים ארוכות בכלא. שם היא תזדקק לזכרונות טובים.
יוני  |  18.07.17
לכל התגובות