אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וויז אייר מודיעה: לא נגבה עוד כסף על כבודת יד גדולה צילום: ערן גרנות

וויז אייר מודיעה: לא נגבה עוד כסף על כבודת יד גדולה

עד כה יכלו לנסעי החברה להעלות לטיסות רק תיק קטן ואילו על תיק גדול יותר נדרש תשלום. מעתה יוכלו לקוחות החברה להעלות תיק בגודל של עד 23X40X55 ס"מ. תיק זה יהיה כלול במחיר כרטיס הטיסה

19.07.2017, 11:42 | תומר הדר

חברת ה-LOW COST וויז אייר מודיעה היום על שינוי במדיניות החברה הנוגעת להעלאת מטען למטוס. על פי הודעת החברה, מה-29 באוקטובר לא תגבה החברה תשלום נוסף עבור כבודת יד גדולה.

עד כה יכלו לנסעי החברה להעלות לטיסות רק תיק קטן - בגודל 25X32X42 סנטימטרים. על תיק גדול יותר נדרש תשלום שחושב בהתאם ליעד הטיסה, התקופה ומידת העומס. מעתה יוכלו לקוחות החברה להעלות תיק בגודל של עד 23X40X55 ס"מ. תיק זה יהיה כלול במחיר כרטיס הטיסה.

וויז אייר, צילום: ערן גרנות וויז אייר | צילום: ערן גרנות וויז אייר, צילום: ערן גרנות

עוד מודיעה החברה כי נוסעים אשר יטוסו אחרי ה-29 באוקטובר 2017 וכבר רכשו מטען יד גדול, יזוכו ב-120% מהמחיר שנגבה ויזוכו בחשבונות Wizz Air שלהם. בנוסף בנוסף למדיניות הכבודה החדשה, Wizz Air מכריזה היום על שירות חדש לנוסעיה "WIZZ Priority" אשר יכלול עדיפות בזמן העלייה למטוס (Boarding).כיום, WIZZ AIR מציעה מישראל 18 קווים ל-9 מדינות ברחבי אירופה, הטיסות ממריאות מנתב"ג ועובדה ונוחתות בין היתר בבלובלין, קראיובה, קושיצה, לונדון-לוטון וורנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות