אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחתונים משומשים של מדונה הוצאו למכירה פומבית - בית המשפט אסר את המכירה צילום: גטי אימג'ס

תחתונים משומשים של מדונה הוצאו למכירה פומבית - בית המשפט אסר את המכירה

בהוראת ביהמ"ש יוסרו 22 פריטים ממכירה פומבית מקוונת בנושא רוק אנד רול. בין הפריטים: מכתב אהבה ששלח למדונה בן זוגה לשעבר טופאק, תחתונים משומשים ומברשת שיער שעליה כמה שערות. מדונה: "זה שערורייתי שאפשר למכור את הDNA שלי"

19.07.2017, 22:26 | שירות כלכליסט

השופט ג'רלד לייבוביץ מבית המשפט הגבוה במנהטן הורה לחברת האספנות Gotta Have It! Collectibles להסיר 22 פריטים מהמכירה הפומבית המקוונת בנושא רוק אנד רול, שתוכננה להתקיים היום (ד'). הפריטים המדוברים כוללים מכתב ששלח למדונה בן זוגה לשעבר והראפר המנוח טופאק שאקור, זוג תחתונים שנלבשו ומברשת שיער שעליה כמה שערות.

מדונה ביקשה מבית המשפט להוציא צו הקפאה מיידי, בטענה שהופתעה לגלות שהמכתב של טופאק משתתף במכירה, וכי לא היה לה מושג שהוא אינו ברשותה. 

מדונה (ארכיון), צילום: גטי אימג מדונה (ארכיון) | צילום: גטי אימג'ס מדונה (ארכיון), צילום: גטי אימג

"העובדה שיש לי מעמד מפורסם הודות להצלחה בקריירה שלי לא שוללת את הזכות שלי לשמור על פרטיות, כולל בנוגע לפריטים אישיים מאד", כתבה מדונה במסמכים שהוגשו לבית המשפט. "אני מבינה שאפשר להוציא את הDNA שלי מפיסת שיער שלי. זה שערורייתי ופוגעני שאפשר למכור את הDNA שלי לציבור הרחב".

על פי המסמכים שהוגשו לבית המשפט, המכתב של טופאק היה צפוי להימכר ב-400 אלף דולר. השניים יצאו במשך תקופה בתחילת שנות ה-90. טופאק מת ב-1996 לאחר שנורה מרכב חולף.

פריטים אישיים נוספים של מדונה שתוכננו לעמוד למכירה כללו תמונות פרטיות שצולמו במסיבת רווקות שהתקיימה בבית שלה במיאמי, מכתבים אישיים וקסטות עם הקלטות שלא פורסמו.

מדונה מאשימה בגניבת הפריטים את דרלין לוץ', חברה לשעבר ויועצת אמנות, שלדבריה נהגה לשהות בביתה של מדונה כשזו לא הייתה נוכחת. עם זאת, עורך דינה של לוץ' טוען כי הפריטים הגיעו לידיה בצורה חוקית.

"מדונה וצבא עורכי הדין שלה נקטו בפעולה שלדעתנו היא חסרת כל בסיס, כדי לעצור באופן זמני את המכירה של נכסים חוקיים של לוץ'", אמר דובר מטעמה של לוץ'. "אנחנו בטוחים שהמכירה של המזכרות של מדונה תחזור להתקיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות