אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
DataRails גייסה 6 מיליון דולר בהובלת קרן ורטקס צילום: עידן סבח

DataRails גייסה 6 מיליון דולר בהובלת קרן ורטקס

החברה פיתחה מערכת שהופכת את תוכנת האקסל לכלי ארגוני מודרני וחכם. עד כה גייסה החברה 7 מיליון דולר ובסבב הנוכחי השתתפו משקיעיה הנוכחיים

19.07.2017, 17:43 | הגר רבט
הסטארט-אפ הישראלי DataRails הודיע היום (ד') על גיוס סבב A בסך 6 מיליון דולר, אותו הובילה Vertex Ventures והצטרפו אליו המשקיעים הקיימים Cyrus Angel Fund, Oryzn Capital ו-Joey Low. החברה גייסה 7 מיליון דולר בסך הכל, כולל הסבב הנוכחי.

קראו עוד בכלכליסט

דאטה-ריילס פיתחה אלגוריתם שמסוגל למשוך ולנתח מידע מורכב מדפי אקסל ולהמיר אותו למידע שניתן להעביר למאגרי מידע מתקדמים יותר, כמו שירותי ענן או מערכות ארגוניות אחרות. עובדי החברה יכולים להמשיך לעבוד על מערכת האקסל שהורגלו אליה, אבל הם נהנים גם מיכולות חדשות שנוספו אליה בתחומים כמו אבטחה, בינה עסקית וניהול זמן.

מייסדי החברה, דידי גורפינקל, אייל כהן ועודד הר-טל , צילום: עידן סבח מייסדי החברה, דידי גורפינקל, אייל כהן ועודד הר-טל | צילום: עידן סבח מייסדי החברה, דידי גורפינקל, אייל כהן ועודד הר-טל , צילום: עידן סבח

דאטה-ריילס הוקמה על ידי דידי גורפינקל, אייל כהן ועודד הר-טל ב-2015. היא בוגרת האקסלרטור של מיקרוסופט ומעסיקה כיום כ-20 עובדים. כספי הגיוס מיועדים לשמש אותה לפתיחת משרד בניו יורק ולהמשך פיתוח המוצר.

"אנחנו פוגשים חברות רבות שמנסות להחליף את השימוש באקסל ע״י מערכות ייעודיות בוורטיקלים שונים וחלקן אף מצליחות", הסביר ינאי אורון, שותף בוורטקס. "אבל חברות אלה נתקלות בחיכוך עצום ויקר בהעברת המשתמשים לפלטפורמה שלהן. כאשר דיברנו עם הלקוחות של דאטה-ריילס, כולל מספר חברות מובילות מרשימת Fortune 500, הם היו פשוט נלהבים להמשיך להשתמש בכלי שכל כך התרגלו אליו, עם תוספת היכולות שדאטה-ריילס נותנת להם. זה מתבטא בעלות רכישת לקוח נמוכה ומאפשר לחברה לגדול במהירות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות