אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אינטל ישראל: נגייס עוד 1,500 עובדים בארץ צילום: עמית שעל

מנכ"ל אינטל ישראל: נגייס עוד 1,500 עובדים בארץ

לדברי יניב גרטי, העובדים יצטרפו לקו השבבים החדש בקריית גת שייפתח במחצית הראשונה של 2018. לטענתו, רכישת מובילאיי תהפוך את ישראל למרכז פעילות עולמי בתחום הרכב האוטונומי

20.07.2017, 17:04 | הגר רבט
יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל: קו השבבים בקריית גת צפוי להיפתח במחצית הראשונה של 2018 , ועד סוף 2018 יגויסו 1,500 עובדים חדשים בישראל. גרטי אמר את הדברים במהלך סיור של ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת שהתקיים היום (ה') במפעל החברה בקריית גת.

קראו עוד בכלכליסט

אינטל מעסיקה היום 10,200 עובדים בישראל. מוקדם יותר השנה דיווחה החברה כי בשנת 2016 היקף הייצור ממפעליה בישראל הסתכם ב-3.3 מיליארד דולר, שהם 8% מסך יצוא ההייטק של מדינת ישראל.

יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל, צילום: עמית שעל יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל | צילום: עמית שעל יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל, צילום: עמית שעל

גרטי ציין גם כי במסגרת רכישת מובילאיי, צפויה החברה לקיים חלק גדול מפעילותה בתחום הרכב האוטונומי מישראל בתחומי האסטרטגיה, המכירות, הפיתוח והקידום.

גרטי העריך כי לישראל סיכויים טובים להיות שנייה רק לארה"ב בתחום הרכב האוטונומי, וכי מבחינת אינטל צפוי הרכב האוטונומי להיות אחד התחומים הדומיננטיים ביותר בפעילותה תוך עשור, אם לא הדומיננטי ביותר, בהיקף של עשרות מיליארדים בשנה.

יו"ר הוועדה, ח"כ אורי מקלב קרא לחברה להמשיך ולגייס עובדים מכלל המגזרים ואזורי הארץ: "אתם מקבלים מהם תמורה מעולה ודלתות נפתחות בפני אוכלוסייה זו בחברות נוספות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הלכה החברה
משנה לשנה נהיה גרוע יותר ויותר...פעילות הפיתוח עוברת להודו ופולין. אולי יוסיפו 1500 מקומות לייצור (ובטח הרוב עובדי קבלן) אבל בנתייים מצמצמים בפיתוח. כל ההטבות מקוצצות אחת אחת... חותכים בהכל. אין אירועי קיץ. אנשים טובים מתחילים לעזוב. אוירה קשה במסדרונות.
18 שנים באינטל  |  21.07.17
לכל התגובות