אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענבל אור שוחררה למעצר בית - לאחר שהפקידה 12 אלף שקל צילום: טל שחר

ענבל אור שוחררה למעצר בית - לאחר שהפקידה 12 אלף שקל

אור נעצרה לאחר שלא העבירה 32.5 אלף שקל לקופת פשיטת הרגל; ביום ראשון יציג המנהל המיוחד איתן ארז את עמדתו בסוגיה

21.07.2017, 08:54 | נעמי צורף וזוהר שחר לוי

ענבל אור שוחררה הלילה מהמעצר, לאחר שהפקידה 12 אלף שקל. היא תשהה במעצר בית עד לדיון בבית המשפם המחוזי בתל אביב, אצל השופט איתן אורנשטיין, שיתקיים ביום ראשון.

אור נעצרה שלשום לאחר שלא העבירה 32.5 אלף שקל לקופת פשיטת הרגל, והובאה לבית הכלא נווה תרצה. אמש פנתה לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה להשתחרר ממעצרה.

"עד להחלטה אחרת שתינתן במועד הדיון שייקבע, תוכל המבקשת להשתחרר מהמעצר רק אם תמלא אחר התנאים הבאים", כתבה השופטת קלמן ברום. התנאים שפירטה השופטת הם הפקדה של 12 אלף שקל על ידי אור לקופת פשיטת הרגל והעברת ערבות צד ג' על סך 24 אלף שקל.

ענבל אור משתחררת מהמעצר, צילום: טל שחר ענבל אור משתחררת מהמעצר | צילום: טל שחר ענבל אור משתחררת מהמעצר, צילום: טל שחר

אפרים דימרי, צילום: אפי שריר אפרים דימרי | צילום: אפי שריר אפרים דימרי, צילום: אפי שריר

השופטת אירית קלמן ברום כתבה כי המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז, יציג את עמדתו בעניין בקשתה של אור ביום ראשון בשעה 11:00. כמו כן, הורתה השופטת לאור להתייצב בבית המשפט ביום ראשון. "ככל שלא ימולאו תנאים אלו, אור תשהה במעצר עד להחלטה אחרת והשב"ס ידאג להבאתה לדיון שיקבע", כתבה השופטת.

בבקשתה של אור, שהוגשה באמצעות באי כוחה עוה"ד אפרים דימרי ואבי הלוי וגובתה בתצהיר מטעמה, נכתב כי "משאני מבהירה כי בכוונתי למלא אחר החלטת בית המשפט ואין לי עניין חלילה לזלזל או לבזות החלטות ביהמ"ש, אין הצדק ענייני עוד להמשך מעצרי ולנקיטה באמצעים קיצוניים". עוד הוסיפה כי "הוכנסתי להליך הכינוס בהתבסס על מעשי תרמית כלפי בית המשפט".

בבקשה הדגיש עו"ד הלוי כי ההלכה בנושא פקודת ביזיון בית המשפט קשורה באכיפת צווים והחלטות, וכי יש להטיל סנקציות בצורה מידתית. "המטרה של הליך הביזיון אינה עונשית ומטרתה העיקרית היא להוביל לאכיפת פסק הדין במבט צופה פני עתיד", כתב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ל-8 מאותו הכסף שהיא שילמה לבית מלון בירושלים שאליו היא ברחה
הבחורה באופן קבוע מתחמקת מכל דבר אפשרי יש לה מספר דירות שרשומות על שמה ומשם היא יכולה למשוך כספים. כן לקחו לה מספר דירות שהיו רשומות על שם החברה אבל אלו לא הנכסים היחידים שיש ברשותה, את הדוחות על נכסים אלו היא דואגת לא לתת.
ggg  |  22.07.17
14.
לכאורה ויינרוט התחיל את מכירת האור לידי אורנשטיין שזה יוציא אותו מהרשעה בהלבנת הון בפנמה
לכאורה ויינרוט התחיל את מכירת האור לידי אורנשטיין שזה יוציא אותו מהרשעה בהלבנת הון בפנמה, שוחד ועוד, עו"ד האחרים עשו "העתק הדבק" לברוח מתיק ענבל אור, כדי לתת למערכת את מבוקשה - רמיסת כל העומד בדרכם של קבוצת תשובה וקובי כחלון...
שלומית  |  22.07.17
13.
פושעת אכזרית ומרושעת
היא גנבה מיליוני שקלים, עשרות משפחות נשארו חסרי-כל, כאשר כל כספם אצלה בכיס, העבירה מיליונים לחו״ל. הם ברחוב - וארכי-פושעת שוחה בכספים, מבלה בבתי מלון, חיה חיי פאר, בגדי מעצבים, תכשיטים יוקרתיים, מצפצפת על בתי המשפט והשופטים ועושה ככל העולה על רוחה ולא נענשת. מקומה בכלא לשנים ארוכות.
בנימין רזאל  |  22.07.17
לכל התגובות