אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
או.ג'יי. סימפסון ישוחרר מהכלא באוקטובר - לאחר 9 שנים בלבד צילום: גטי אימג'ס

או.ג'יי. סימפסון ישוחרר מהכלא באוקטובר - לאחר 9 שנים בלבד

כוכב הפוטבול לשעבר הורשע ב-2008 בשוד מזוין ונגזרו עליו 33 שנות מאסר; ב-95' הוא הואשם ברצח אשתו לשעבר וחברה – וזוכה

20.07.2017, 22:32 | שירות כלכליסט
כוכב הפוטבול לשעבר או.ג'יי. סימפסון (70) צפוי להשתחרר באוקטובר מהכלא בארה"ב; זאת לאחר שריצה 9 שנים בלבד מתוך העונש של 33 שנות מאסר שנגזר עליו בעקבות שוד מזוין. כך קבעה הערב ועדת החנינות של מדינת נבאדה.

ב-94' הואשם סימפסון ברצח אשתו לשעבר ניקול בראון וחברה רונלד גולדמן, במה שנהפך לאחד המשפטים המתוקשרים בתולדות ארה"ב. ב-95' הוא זוכה מהאישומים. עם זאת שנתיים לאחר מכן, המשפט האזרחי, הוא נמצא אשם במותם של השניים - וחויב בתשלום פיצויים למשפחותיהם.

או.ג או.ג'יי. סימספסון | צילום: גטי אימג'ס או.ג

ב-2008 הורשע סימפסון בשוד מזוין של מזכרות ספורט מסוחרי אספנות במלון בלאס וגאס, ונגזרו עליו 33 שנות מאסר. לפני ארבע שנים הוא קיבל חנינה על חמישה מתוך 12 סעיפי האישום בהם הורשע, וכעת אושרה בקשתו לחנינה גם על יתר הסעיפים.

בדיון היום בפני ועדת החנינות התנצל סימפסון על האירועים שהובילו למאסרו, ציין כי היה אסיר למופת והבטיח להימנע מכל סכסוך או אלימות עם צאתו לחופשי. "ריציתי את עונשי", אמר. "עשיתי זאת היטב ועם הכי הרבה כבוד שאני חושב שאפשר". עם זאת סימפסון המשיך להאשים את שותפיו לאותו לילה גורלי בלאס וגאס ואת האנשים שסבבו אותו באותה התקופה, ואמר כי הם שיקרו לו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות