אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל פרוטאולוג'יקס של דג'לדטי התפטר אחרי 4 חודשים - טוען לאי תשלום שכר

מנכ"ל פרוטאולוג'יקס של דג'לדטי התפטר אחרי 4 חודשים - טוען לאי תשלום שכר

אסף סיני היה זכאי מהחברה לדמי ניהול של 18 אלף שקל בחודש על כהונה של 30% משרה. בתחילת החודש התפטר דח"צ מהחברה עקב חשש לעסקים קשורים לבעל השליטה

21.07.2017, 08:41 | גיל קליאן
אסף סיני, מנכ"ל פרוטאולוג'יקס הבורסאית שבשליטת ניסים דג'לדטי, התפטר אתמול (ה') מתפקידו אחרי 4 חודשים בלבד בתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

החברה לא פירסמה את מכתב ההתפטרות של סיני אך ציינה כי "בהתאם למכתב ההתפטרות, ההתפטרות נובעת מנסיבות של חילוקי דעות, עומס עבודה בחברות אחרות וטענות על שכר שלא שולם".

סיני (51) כיהן בעבר כסמנכ"ל בחברת דרך ארץ, ובשנה האחרונה מכהן בתפקידים שונים בקבוצת השלדים הבורסאיים של דג'לדטי.

החברה אישרה בעבר לסיני דמי ניהול של 18 אלף שקל בחודש, תמורת משרה בהיקף של 30%.

המאמצים העיסקיים העיקריים של החברה כרגע הם גביית הלוואה שנתנה לתומר דפנה - הלוואה שנויה במחלוקת שהביאה בעבר להתפטרות דירקטורים בחברה, שטענו כי לחברה אין את המשאבים הדרושים לטפל בעסקה. כעת פועלת החברה לממש שעבודים לצורך גביית חובו של דפנה.

בתחילת החודש התפטר מהחברה הדח"צ דוד שחם, בטענה כי נודע לו על קשרים עיסקיים אפשריים בין חברות שהוא שותף בהן לבין חברות ששותף בהן בעל השליטה דג'לדטי.

באמצע מאי האחרון נגזרו על דג'לדטי 63 חודשי מאסר בפועל וקנס של 400 אלף שקל בבית משפט השלום בתל אביב לאחר שהורשע ב-12 עבירות של העלמת הכנסות ומרמה.

בנוסף, ביולי 2015 הורשע דג'לדטי בהשתלטות יחד עם שותפים על נכסיו של האוליגרך הרוסי אלכסיי זכרנקו שנעלם ברוסיה. על כך הוא נידון ל-30 חודשי מאסר בפועל. אז, חילט בית המשפט המחוזי בתל אביב בצעד תקדימי רכוש במלוא שווי העבירות – 38.8 מיליון שקל.

ניסים דג ניסים דג'לדטי ניסים דג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות