אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העליון: בן ציון סוקי, מקורבו של הרב פינטו, ישלם 16 מיליון שקל למשקיעים צילום: גדי קבלו

העליון: בן ציון סוקי, מקורבו של הרב פינטו, ישלם 16 מיליון שקל למשקיעים

סוקי נתבע לפני כמה שנים בידי שני משקיעי נדל"ן, שטענו כי התחייב בהסכם לשלם להם 4.5 מיליון דולר תמורת השקעה במלון מדיסון בניו יורק. העליון דחה את ערעורו על החלטת המחוזי

23.07.2017, 09:12 | זוהר שחר לוי

בית המשפט העליון דחה את ערעורו של בן ציון סוקי, מקורבו של הרב יאשיהו פינטו, וחייב אותו לשלם 16 מיליון שקל לשני אנשי עסקים שהשקיעו במלון בניו יורק.

קראו עוד בכלכליסט

סוקי היה אמור לשמש כעד מרכזי בפרשת הרב פינטו, עד שזה חתם על הסדר טיעון. סוקי נתבע לפני כמה שנים בידי שני משקיעי נדל"ן, שטענו באמצעות עורכי הדין איתן ארז ויואב בן פורת כי התחייב בהסכם לשלם להם 4.5 מיליון דולר תמורת השקעה במלון מדיסון בניו יורק.

במסגרת הדיונים בהליך העידו בבית המשפט הרב פינטו וראש ארגון הפשע בעבר יוסי הררי בעקבות טענתו של סוקי כי נשלח לאיים עליו ועל כן ההסכם נעשה בכפייה.

הרב יאשיהו פינטו, צילום: אוראל כהן הרב יאשיהו פינטו | צילום: אוראל כהן הרב יאשיהו פינטו, צילום: אוראל כהן

ביוני אשתקד פסק בית המשפט המחוזי בתל אביב כי סוקי ישלם למשקיעים את החוב כלפיהם. בימים האחרונים דחה בית המשפט העליון את ערעורו של סוקי, שיוצג בידי עוה"ד עופר צור ועופר פליישר.

בפסק הדין של השופט ניל הנדל, שאליו הצטרפו נעם סולברג ואורי שהם, נכתב "רב הנסתר על הנגלה ביחסים המלאים בין הצדדים. אך מכאן ועד להוכחת עילה שמצדיקה ביטול חוזה רב המרחק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות