אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר שנה וחצי בלבד: אמיל וינשל, המשנה למנכ"ל מגדל עוזב במפתיע צילום: ורדי כהנא

לאחר שנה וחצי בלבד: אמיל וינשל, המשנה למנכ"ל מגדל עוזב במפתיע

וינשל, מנהל חטיבת הלקוחות של מגדל וניצן צעיר הרים שהגיע איתו לפני שנה וחצי מסיימים את תפקידם. הרקע: חילוקי דיעות מול המנכ"ל עופר אליהו, לאתי אלישקוב הוצע להחליפו

24.07.2017, 16:42 | רחלי בינדמן

אמיל וינשל, משנה למנכ"ל מגדל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, וניצן צעיר הרים, סמנכ"ל ומנהל תחום הביטוח הכללי, שהצטרפו למגדל יחדיו רק לפני שנה וחצי עוזבים במפתיע.

קראו עוד בכלכליסט

הטיעון הרשמי לעזיבה הוא רצון לצאת לדרך חדשה. מי שגייס את וינשל לתפקיד היה עופר אליהו, מנכ"ל מגדל ובנו של בעל השליטה שלמה אליהו. אליהו האב לא אהב את המינוי של בנו, אם כי ההערכות מאחורי הקלעים הן עזב דווקא על רקע חילוקי דיעות סביב סמכויות מול המנכ"ל שגייס אותו, עופר אליהו.

אמיל וינשל (ארכיון), צילום: ורדי כהנא אמיל וינשל (ארכיון) | צילום: ורדי כהנא אמיל וינשל (ארכיון), צילום: ורדי כהנא

ל"כלכליסט" נודע כי אתי אלישקוב - שכיהנה תקופה קצרה כמנכ"ל חברת האחזקות של איילון לאחר שבעל השליטה באיילון, לוי רחמני ייעד אותה להחליף את מנכ"ל איילון אריק יוגב - מועמדת להחליפו לאחר שאליהו הציע לה את התפקיד. אלישקוב הייתה אמורה להתמנות לתפקיד מנכ"לית איילון ביטוח ולהחליף את יוגב, במהלך שלבסוף לא יצא לפועל כיוון שהוחלט להשאיר את יוגב בתפקיד, ובחנה לאחרונה גם אפשרות להקים חברת ביטוח חדשה כשותפה מייסדת, ולכן לא בטוח שתסכים להצטרף למגדל כמספר 2.

וינשל מסר כי הוא "רוצה להודות למר עופר אליהו ולכל יתר מנהלי ועובדי הקבוצה על ההזדמנות שנתנו לי להיות חלק מקבוצת מגדל ולהוביל יחד איתם את קידום הצד העסקי של הקבוצה בתקופה מאתגרת, הן מבחינה עסקית והן מבחינה רגולטורית. אין לי ספק כי מגדל, כקבוצה שמובילה את תעשיית הביטוח והפיננסים בישראל, הינה בעלת כוח ההפצה החזק והמשמעותי ביותר בתעשייה בארץ".

עופר אליהו, מנכ"ל מגדל, הודה לוינשל ולצעיר הרים על תרומתם הניכרת בתקופת העבודה המשותפת שלהם במגדל. לדבריו, "מדובר בשני מנהלים מנוסים ומקצוענים שסייעו למגדל בתקופת עבודתם להשגת היעדים שהוצבו להם בתחומי אחריותם ואני מאחל להם הצלחה רבה בדרכם החדשה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות