אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר הפרמיירליג מצהיר: הרעיון הנלעג של "המשחק ה-39" הוא נחלת העבר צילום: איי אף פי

יו"ר הפרמיירליג מצהיר: הרעיון הנלעג של "המשחק ה-39" הוא נחלת העבר

לדברי ריצ'ארד סקודמור, בעוד שמועדונים מעוניינים לקיים משחקים במסגרת תחרות הליגה במדינות אחרות, בעיות לוגיסטיות קרוב לוודאי לא יאפשרו להגשים את החלום הזה

26.07.2017, 13:47 | שירות כלכליסט
ריצ'ארד סקודמור, יו"ר הפרמיירליג האנגלית אמר כי המועדונים בליגה הבכירה מעוניינים לשחק משחקים תחרותיים מחוץ למדינה, אך הוסיף כי הרעיון הנלעג של "המשחק ה-39" הוא נחלת העבר.

האפשרות לקיים מחזור נוסף של משחקים מחוץ למדינה עלה לראשונה ב-2008, אך התגלה כשנוי במחלוקת בקרב אחוות הכדורגל האנגלי. סקודמור אמר במהלך טורניר ידידות של הפרמיירליג בהונג קונג כי בעוד שמועדונים מעוניינים לקיים משחקים במסגרת תחרות הליגה במדינות אחרות, רעיון שאומץ כבר על ידי ליגות אמריקאיות כמו ה-NFL, בעיות לוגיסטיות קרוב לוודאי לא יאפשרו להגשים את החלום הזה.

 , צילום: רויטרס צילום: רויטרס  , צילום: רויטרס

"האם עדיין יש רצון לעשות זאת? המועדונים מעוניינים בכך, אבל אנחנו מציאותיים ועד שהתגובה של האוהדים, התגובה הפוליטית והתגובה של התקשורת לא תהיה חמימה יותר, זה לא עומד לקרות", אמר סקודמור. "אך גם אם זה יצא לפועל, זה לא יהיה במסגרת משחק 39. לא יהיה משחק נוסף, אבל אני חושב שעדיין יש רצון לקיים מחזור של משחקים בינלאומיים. אך לא נראה שזה עומד לקרות בזמן הקרוב. אין לנו מסגרת זמן לזה. אני אדם עם אמונה, ואני מאמין שזה היה רעיון טוב לנסות לעשות את זה אז, ואני עדיין מאמין שזה רעיון טוב לעשות את זה עכשיו, אבל אני מבין שזה לא מקובל".

בכל זאת סקודמור שומר על אמונו בגרסה המקורית. "הסתכנתי בשביל זה, ואמרתי שלדעתי כדאי לעשות את זה. חשבתי שזה היה הדבר הנכון לעשות, ואני עדיין חושב ככה. לדעתי זה יהיה מדהים, אבל זה לא עומד לקרות בקרוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות