אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המועמדים המפתיעים להחלפת טרוויס קלניק באובר: מנכ"ל GE הפורש ומנכ"לית HP צילום: UBER

המועמדים המפתיעים להחלפת טרוויס קלניק באובר: מנכ"ל GE הפורש ומנכ"לית HP

הרשימה המקוצרת של מועמדים להחלפת מנכ"ל אובר כוללת 6 שמות בלבד. מג וויטמן, מנכ"לית HP שהוזכרה כמועמדת, טענה כי אין בכוונתה לעמוד בראש החברה

28.07.2017, 09:34 | בלומברג

ג'פרי אימלט, המנכ"ל היוצא של ג'נרל אלקטריק, נחשב לאחד המועמדים הבולטים לתפקיד מנכ"ל חברת שיתוף הנסיעות אובר, כך לפי מספר מקורבים לנושא. ראש מחלקת משאבי אנוש בחברה עדכנה השבוע את העובדים כי הרשימה המקוצרת של מועמדים להחלפתו של טראוויס קלניק שפרש בחודש שעבר, כוללת 6 שמות בלבד, ביניהם מג וויטמן, מנכ"לית HP, כך לפי המקורבים.  

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, ויטמן פרשה באופן רשמי מהמרוץ ביום חמישי. בהודעה שפרסמה בטוויטר כתבה כי אין בכוונתה לעמוד בראש החברה. "יש לנו עוד הרבה עבודה לעשות ב-HP", צייצה.

ג ג'פרי אילמט, מנכ"ל ג'נרל אלקטריק הפורש | צילום: סטיב צ'רנין ג

באובר מחפשים מנהלים מנוסים שייכנסו לתוך החלל שהותירה עזיבתו של קלניק המייסד, ויצליחו להשיב את האמון בחברה שנקלעה בחודשים האחרונים למספר שערוריות, כולל חשיפת תרבות של סקסיזם והטרדות מיניות. קלניק פרש לאחר שהופעל עליו לחץ מצד המשקיעים.

אימלט (61) , הודיע בחודש שעבר כי הוא פורש מתפקידו כמנכ"ל ג'נרל אלקטריק לאחר 16 שנים. הוא יוחלף על ידי ג'ון פלאנרי, שעומד בראש חטיבת מוצרי הבריאות והרפואה. באובר מקווים להכריז על מנכ"ל חדש עד תחילת ספטמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות