אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איזי כהן הביע "נכונות" להמשיך לכהן כמנכ"ל כלל ביטוח שנתיים נוספות צילם: אוראל כהן

איזי כהן הביע "נכונות" להמשיך לכהן כמנכ"ל כלל ביטוח שנתיים נוספות

למרות שדורית סלינגר דחתה את דרישתו להארכת תוקף האופציות, כהן הודיע ליו"ר הדירקטוריון דני נווה כי הוא מוכן להמשיך ולכהן כמנכ"ל מעבר לתקופת הסכם ההעסקה הנוכחי - שתסתיים באוקטובר השנה

30.07.2017, 10:52 | גולן חזני

מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן הביע "נכונות" להמשיך לכהן בתפקיד שנתיים נוספות - למרות שהתנאים שהציב למפקחת על הביטוח דורית סלינגר בעניין, שכללו דרישה להארכת תוקף האופציות שלו בחברה, לא נענו.  

קראו עוד בכלכליסט

על פי הסכם ההעסקה הנוכחי של כהן, תקופת כהונתו צפויה להסתיים באוקטובר השנה. אתמול פנה כהן ליו"ר הדירקטוריון דני נווה והודיע לו על החלטתו בדבר נכונותו להאריך את כהונתו בשנתיים נוספות.

הארכת הכהונה ותנאיה כפופים לאישור האורגנים המוסמכים, אולם בכל מקרה שכרו של כהן יהיה כפוף לתנאי חוק שכר בכירים, שמגביל את השכר הקבוע והמשתנה לעלות של 2.5 מיליון שקל בשנה.

בשבוע שעבר דווח ב"כלכליסט" שכהן התנה את המשך כהונתו כמנכ"ל בהארכת תוקפן של אופציות שקיבל בשנתיים־שלוש. האופציות אמורות לפוג בפברואר 2018. הארכה שכזו היתה למעשה עקיפה של ממגבלת חוק שכר הבכירים בתאגידים פיננסיים, שבו נקבע כי ניתן להעניק למנהלים אופציות לשלוש שנים. 

כאמור, סלינגר הודיעה לכהן בימים האחרונים כי לא תאפשר להאריך את תוקף האופציות שבהן הוא מחזיק בחברה. "כלכליסט" דיווח הבוקר שהנימוק של סלינגר להחלטתה הוא שהדבר אינו עולה בקנה אחד עם הוראות הפיקוח.

 

מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן , צילם: אוראל כהן מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן | צילם: אוראל כהן מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן , צילם: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות