אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איזו מכונית מועדפת ע"י הכדורגלנים באנגליה? צילום: טוויטר

איזו מכונית מועדפת ע"י הכדורגלנים באנגליה?

הריינג' רובר איווק, הדגם הצנוע והפשוט יותר של לנד רובר, הוא הדגם הנפוץ ביותר בשימוש יום יומי על ידי הכדורגלנים, למרות שמחירו אינו עולה על זה של דמי מרצדס או ב.מ.וו "עממיים"

30.07.2017, 12:47 | תומר הדר

אחד הביטויים המעליבים ביותר בקרב חובבי הרכב הבריטים הוא Footballer's Car – מכונית של כדורגלנים. ההקשר ברור: עם חתימת חוזה מגיע הכסף. ועם הכסף מגיעות למבורגיני, פרארי, רולס רויס ועוד.

יצרני הרכב מצידם שמחים לספק לכדורגלני את המכוניות בהנחות מפליגות והיחידים שמעיזים לצעוק שהמלך הוא עירום הם חובבי הרכב, שמדגישים שאלה שכוחם ברגליהם אינם בהכרח נהגים מצוינים וככל הנראה רכשו את מכוניות הספורט הצעקניות לצורך הפגנת עושר.

קראו עוד בכלכליסט

הבנטלי של באלוטלי - טעם טוב בסך הכל. הבנטלי של באלוטלי - טעם טוב בסך הכל. הבנטלי של באלוטלי - טעם טוב בסך הכל.

דוגמאות לא חסר: החל ברולס רויס של אייל ברקוביץ' וכלה בבנטלי קונטיננטל GT של מריו באלוטלי, מרצדס SLR מקלארן בגימור כסף מראה מיוחד של וויליאם גאלאס, הריינג' רובר (ייצור מיוחד, הזמנה מיוחדת מראש בגימור וורוד וייחודי) של סטפן איירלנד והלמבורגיני גאלארדו ורולס רויס פאנטום דרופהד קופה של דייויד בקהאם והפרארי 458 איטליה של מסוט אוזיל.

אך עם זאת, לכלל קיימים גם חריגים מן הכלל, שנמצאים בנבחרת בריטניה. מטבע הדברים, שחקני הנבחרת מחזיקים מספר מכוניות, אך הרכב המועדף לנסיעה יום יומית הוא הריינג' רובר איווק, הדגם הצנוע והפשוט יותר בהיצע לנד רובר.

ברשימת הדגמים, שהורכבה על ידי JBR CAPITAL מופיע הריינג' רובר איווק כדגם הנפוץ ביותר בשימוש יום יומי על ידי הכדורגלנים, זאת למרות שמחירו אינו עולה על זה של דמי מרצדס או ב.מ.וו עממיים. במקום השני ברשימה נמצא כבר דגם הרחוק מסטטוס עממי: מדובר בלמבורגיני אוונטדור. במקום השלישי נמצא רכב כביש שטח נוסף: מרצדס GLE קופה ואחריו בנטלי קונטיננטל GT ובמקם החמישי פרארי F12 ברלינטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות