אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
STING TV -שירות טלוויזיה אינטרנטי חדש ועשיר בתוכן צילום: שאטרסטוק

STING TV -שירות טלוויזיה אינטרנטי חדש ועשיר בתוכן

עד לפני עשור, היו שתי דרכים עיקריות לצפייה בטלוויזיה: קליטה באמצעות אנטנות וצלחות לווין וטלוויזיה בכבלים. בדיוק כמו שהרדיו אתגר את העיתונות והטלוויזיה אתגרה את שידורי הרדיו, שירותי הטלוויזיה באינטרנט נחשבים לדבר הבא ומחליפים בהדרגה את שידורי הטלוויזיה בכבלים

01.08.2017, 10:06 | בשיתוף stingtv

למידע נוסף>> 

עולם התוכן עובר בשנים האחרונות שינוי מהותי ועמוק ומתאים עצמו להרגלי הצפייה החדשים, אלו הגורמים לרובנו לצרוך תוכן אותו אנו אוהבים בעיקר בבית. אנו נמצאים בתקופה בה מתקיימת העברת תקציבים משמעותית מתעשיות תוכן מסורתיות, דוגמת הקולנוע, להפקות טלוויזיוניות מושקעות, בהן ניתן לצפות גם על גבי הטאבלטים והסמארטפונים שלנו. הגל האדיר של סדרות טלוויזיה איכותיות השוטף אותנו מהווה הוכחה חד משמעית לתופעה, המציפה אותנו בתוכן איכותי מאי פעם, והפעם כזה המגיע ממש עד לכף היד של כולנו.

העולם מתקדם לשירותי טלוויזיה על האינטרנט

באמצעות חיבור רשת רגיל יכולים כולם להזרים תכנים מכל סוג ישירות למסך הטלוויזיה ולהיחשף לכמויות תוכן יוצאות דופן בעלות נמוכה בהרבה מזו שהורגלנו לשלם. הודות לשיפור מהותי בקצבי ההורדה הזמינים למשתמשי הקצה, מאפשר השימוש בסטרימרים צפייה מידית בתכנים ובאיכות מעולה.שירותי הטלוויזיה האינטרנטיים מאפשרים כיום ללקוחות להזרים תוכן הנמצא על גבי הרשת ישירות למסך הטלוויזיה הביתי בלחיצת כפתור וללא כל צורך לפתוח ממשקים דוגמת יוטיוב באמצעות הטלפון הנייד או המחשב הביתי. השירות הופך, אם כן, את מסך הטלוויזיה שלנו למקום בו כל תוכן שבו נחפוץ יכול להופיע בסלון תוך שניות ובאמצעות ממשק משתמש אחד ויחיד.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

ספקיות התוכן הגדולות נכנסות לתחום ובועטות אותו קדימה

השימוש בסטרימרים (מזרמי מדיה) צובר תאוצה כבר שנים ומוכר לחובבי הגאדג'טים כבר קרוב לעשור. במרוצת השנים התמודדו המשתמשים עם תקלות נפוצות שהעיבו תדיר על חווית הצפייה; קבצים שאינם נפתחים, בעיות תצוגה שונות ומשונות, סנכרון של קול וכתוביות, חיבור מסורבל ועוד. כל אלו תרמו לעובדה כי מזרימי המדיה סבלו מחוויית משתמש מורכבת שאינה מתאימה לקהל הרחב ושמורה למתי מעט המכירים את הנושא היטב ומסוגלים לתפעל ולתחזק את השימוש.

בטכנולוגיה, כמו בטכנולוגיה, המוצרים חווים שדרוג של ממש כל עוד יש להם תוחלת. במידה ולא, הם נזנחים ונשלחים מבוישים אל עבר דפי ההיסטוריה. שרותי הטלוויזיה מן הדור החדש ומערך השירות והתוכןהמגבה אותם, משפרים לאין ערוך את נוחות השימוש ונגישותו לקהל הרחב.

אנדרואיד TV משנה את כללי המשחק

גרסאות האנדרואיד לצפייה על גבי טלוויזיות אינן מוצר חדש. עד לאחרונה העניקו הגרסאות הקיימות התאמה חלקית בלבד, בעיקר אודות התאמתן למכשירים סלולריים ולטאבלטים. עובדה זו יצרה מצב בו הצפייה על גבי מסך הטלוויזיה הביתית לא היית מכוילת במאה אחוזים ויצרה תסכול אצל המשתמשים, שכדרכם המשיכו להצביע ברגליים ומנעו מן המערכת להפוך לאמצעי צפייה סופר פופולרי.

גרסת האנדרואיד TV, שהושקה לראשונה בשנת 2014, הינה למעשה מערכת הפעלה שעברה התאמה מלאה לצפייה במסכי טלוויזיה. בעוד שוק הסטרימריםצובר פופולריות אדירה, התקבלה החלטה בגוגל להשיג דריסת רגלאמתית בתחום ולייצר מערכת אמינה ומותאמת שתספק חווית צפייה ושימוש ברמה הגבוהה ביותר.

הבשורה האמתית בדבר היא שבאמצעות שירות טלוויזיה המבוסס על גבי המערכת, ניתן כיום גם לצפות במסכים הביתיים באיכות מושלמת ובמקביל ליהנות משימוש מעולה במגוון האפליקציות הנמצאות בחנות play storeGoggle אליה מתממשק השירות לחלוטין. מפתחי אפליקציות, השוקדים על פיתוח יישומים חדשים לצד שדרוגים למוצרים קיימים, מביאים כיום את האנדרואיד TV בחשבון והדבר ניכר בכמות ההולכת וגדלה של יישומים הזמינים לשימוש. יהיה ממש נחמד אם נוכל לתפעל בתאימות מלאה ולכל מסך את כל מה שיושב על הנייד שלנו, לא?

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

STING TV–תוכן עשיר, מחיר מפתיע ויתרונות יחסיים בולטים

STING TV, שירות הטלוויזיה החדש מרכז את כל היתרונות הבולטים של מהפכת השידור הדיגיטלית. המערכת מבוססת על מערכת ההפעלה של אנדרואיד ומאפשרת שימוש מלא בכל האפליקציות הקיימות של גוגל.

התכנים המעולים של yes, לצד כל התכנים באינטרנט ושירות VOD מיוחד, יהיו זמינים ומותאמים לצפייה על גבי סמארטפונים, טאבלטים מחשבים ביתיים וטלוויזיות חכמות. כל הציוד הנלווה, דוגמת עכבר, מקלדת וג'ויסטיקים למיניהם, יתממשקו באמצעות Bluetooth ויאפשרו שימוש קל, נוח ומותאם לחלוטין לצפייה במכשירים כולם.הסטרימר החדש של החברה מכיל גם את ChromeCast של גוגל ומכאן האפשרות להעביר תמונות, סרטונים ומוזיקה מהמכשיר הנייד או מהטאבלט ישירות למסך הטלוויזיה.

STINGTV אינה מחייבת לרכוש או לשכור ממיר ותאפשר צפייה מכל המכשירים בבית באמצעות אפליקציה ייעודית. כל ההקלטות אותן יבצעו לקוחות STING TV תישמרנה בענן ויהיו זמינות באמצעות האפליקציה מכל מקום. העובדה כי ההקלטות לא ישמרו מקומית על הממיר תמנע אובדן של תוכן במקרה תקלה.

החברה מעמידה לטובת המיזם אתר אינטרנט ייעודי המאפשר הצטרפות מהירה לשירות ללא צורך לעבור דרך מערך השירות של החברה. כל מי שיחפוץ להתנתק מן השירות יוכל לעשות זאת בקלות דרך האתר ולא ייאלץ לעבור דרך מערך שימור הלקוחות, כנהוג אצל המתחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות