אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדשות רעות לסנאפ: גוגל מפתחת שירות חדשות מתחרה צילום: איי פי

חדשות רעות לסנאפ: גוגל מפתחת שירות חדשות מתחרה

לפי דיווח בבלומברג, השירות של גוגל יעתיק את תכונת Discover של סנאפצ'ט שמיועדת לצריכת חדשות; הדבר עשוי להביא לנטישת משתמשים, בעיקר המבוגרים שביניהם

05.08.2017, 13:55 | רפאל קאהאן
סנאפצ'ט הפך להיות השירות המקוון שכולם רוצים לחקות. אחרי שפייסבוק העתיקה כמעט כל תכונה אפשרית של סנאפצ'ט לאינסטגרם, ווטסאפ ומסנג'ר. מתברר שעל פי דיווח של סוכנות בלומברג, גם גוגל רוצה חלק בחגיגת ההעתקה הזו. השירות של גוגל יעתיק את תכונת Discover של סנאפצ'ט שמיועדת לצריכת חדשות.

קראו עוד בכלכליסט

השירות של גוגל ייקרא Stamp והוא יציע למשתמשים כתבות בעטיפה מעוצבת כמגזין. השירות מיועד לספק לחברות מדיה אריזה מעוצבת ונגישה למשתמשי השירותים של גוגל. סטאמפ יתבסס במקור על שירות אחר של גוגל, AMP, שמיועד לסייע למו"לים לטעון כתבות מהר יותר.

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

לא ברור כיצד גוגל תשלב את התכונה החדשה בשירותיה. לחברה יש מספר פלטפורמות שיכולות ליהנות משירות כמו סטאמפ, כגון: אפליקציית העיתונים והמגזינים שלה, עמוד החדשות במנוע החיפוש או בשירות גוגל Now על גבי סמארטפונים.

עבור סנאפצ'ט זו עוד חדשה רעה. פייסבוק כבר דיווחה שהשירותים שהיא השיקה ושעוצבו בהשראת שירותיה של סנאפ כבר עברו ממזמן את מספר המשתמשים הכולל של האפליקציה בעולם. כעת, אם גוגל גם תאמץ תכונות של סנאפצ'ט, הדבר עשוי לגרום לנטישה או לחוסר עניין באפליקציה מצד המשתמשים המבוגרים יותר שסנאפצ'ט עדיין לא הצליחה למשוך.

סנאפ, חברת האם של סנאפצ'ט, לא נמצאת במצב טוב. היא מתקשה להמריא ולהרחיב את בסיס המשתמשים של האפליקציה. זאת ועוד, היא נמצאת כעת בשלבים לנסות ולשלב פתרונות ושירותים נוספים כגון כתבות וידיאו. היא צריכה לעבוד קשה כדי לספק למשתמשים סיבה טובה להשתמש בשירותיה ועד כה טרם מצאה מודל שיהווה תכונה ייחודית לעבור משתמשיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות