אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מילאן תקים עיר ספורט בסין צילום: גטי אימג'ס

מילאן תקים עיר ספורט בסין

מדובר בכפר שהקבוצה תקשר את המותג שלה לפיתוח הכדורגל המקומי בו. הפרויקט הוצג כבר לפני המשקיעים הסינים ונבדק על ידי ענקיות הנדל"ן אברגראנדה וקאונטרי גרדן

06.08.2017, 16:29 | שירות כלכליסט
העיתון לה רפובליקה חשף פרויקט חדש שמילאן מנסה להוציא לפועל בסין - כפר מילאן (Milan Village). מדובר בעיר ספורט שהקבוצה תקשר את המותג שלה לפיתוח הכדורגל המקומי בה. הפרויקט הוצג כבר לפני המשקיעים הסינים ונבדק על ידי ענקיות הנדל"ן אברגראנדה וקאונטרי גרדן. 

קראו עוד בכלכליסט

הבעלים החדש של מילאן. כדי להשלים את הפרויקט מילאן צריכה להתגבר על תחרות מצד הכדורגל הגרמני, שזוכה לגיבוי מצד הסכם בין נשיא סין שי ג הבעלים החדש של מילאן. כדי להשלים את הפרויקט מילאן צריכה להתגבר על תחרות מצד הכדורגל הגרמני, שזוכה לגיבוי מצד הסכם בין נשיא סין שי ג'ינפינג וקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל לשיתוף פעולה סיני – גרמני בענייני ספורט. | צילום: גטי אימג'ס הבעלים החדש של מילאן. כדי להשלים את הפרויקט מילאן צריכה להתגבר על תחרות מצד הכדורגל הגרמני, שזוכה לגיבוי מצד הסכם בין נשיא סין שי ג

כדי להשלים את הפרויקט צריכה מילאן להתגבר על התחרות מצד הכדורגל הגרמני, שזוכה לגיבוי מצד הסכם בין נשיא סין שי ג'ינפינג וקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל לשיתוף פעולה סיני - גרמני בענייני ספורט.

מילאן, בבעלותו של המשקיע הסיני יונגהונג לי מקווה לגבור בכל זאת על הגרמנים. בעיתון פרסמו מסמך באורך 39 עמודים שמפרט את התכנית של מילאן.

המסמך פותח בתארים שאספה הקבוצה, וכן בפירוט קאסה מילאן, מוזיאון הקבוצה ומועדון הכדורגל Milanello & Milan Lab. המסמך כולל גם את מרכז האימון לקבוצות הנוער. החלק העיקרי של המסמך מורכב ממפה של כפר מילאן, שכולל את אזורי הספורט, אזור המשרדים, פארק השעשועים (גני השעשועים ואזורי הפנאי), אזור הבידור (מלון, מוזיאון, חנות ומסעדה) ואזור חינוך.

אזורי הספורט מכילים אצטדיון מקצועי, מגרש למשחקי הנוער, מרכז רפואי, מרכז לניתוח וידיאו והכשרת ספורטאים. מדובר בפרויקט שאפתני ורחב היקף, שיאפשר למילאן לקשור את המותג עם הפיתוח של הכדורגל הסיני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות