אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משתלם להם: הסלולר של עובדי המדינה זול ב־35% צילום: גטי אימג'ס

משתלם להם: הסלולר של עובדי המדינה זול ב־35%

ל"כלכליסט" נודע כי סאני תקשורת, שזכתה במכרז לאספקת מכשירים לעובדי מדינה, תציע סמסונג S8 ו־+S8 בהטבה משמעותית

07.08.2017, 07:14 | אביב גוטר

משתלם להיות עובד מדינה בכל הנוגע להטבות ותנאים, גם בכל הקשור למכשירי סלולר. לפני כשבועיים נסגר מכרז החשב הכללי במשרד האוצר לאספקת מכשירי סלולר מתוצרת סמסונג למשרדי הממשלה ועובדיהם בו זכתה סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של סמסונג בישראל. במכרז השתתפו גם חברות הסלולר הגדולות: סלקום, פרטנר ופלאפון.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי המחירים בהם זכתה סאני אותם תציע לעובדי הממשלה נמוכים בכ־35% ממחירי השוק. כך למשל, מכשירי גלקסי סמסונג s8 יוצעו לעובדי המדינה במחיר של1,998 שקל וסמסונג s8+ במחיר של 2,371 שקל, כולל מע"מ. מכשיר סמסונג גלקסי s8 נמכר בשוק החופשי ב־3,100 שקל, ואילו הגלקסי סמסונג s8+ נמכר ב־3,500 שקל.

אחד היתרונות במכרזים מסוג זה הוא קהל היעד הרחב, המוערך בעשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים, ולכן יבואנים רואים במכרזים אלו פוטנציאל להגדלת המכירות בתמורה למתן הטבה משמעותית. מדובר במכרז השני ברציפות בו זוכה סאני, שגם בשנה שעברה סיפקה החברה מכשירי סלולר של סמסונג לעובדי המדינה. על פי ההערכות יתאפשר לסאני תקשורת למכור מכשירים גם לבני משפחותיהם של העובדים.

על פי תנאי המכרז, סאני תהיה הספק היחיד של מכשירי סלולר עבור עובדי הממשלה בשנה הקרובה, כאשר לזכות החשכ"ל אופציה להאריך את ההתקשרות עם החברה בשנה נוספת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות