אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצא ג'וב? יוסיין בולט צפוי להתמנות לנציג פומה באיים הקריביים צילום: גטי אימג'ס

מצא ג'וב? יוסיין בולט צפוי להתמנות לנציג פומה באיים הקריביים

חברת בגדי הספורט הגרמנית אמרה כי היא שוקלת למנות את כוכב הריצה הג'מייקני לראש החטיבה שלה בקאריביים, זאת בעקבות פרישתו מריצה

08.08.2017, 15:57 | שירות כלכליסט

חברת בגדי הספורט הגרמנית פומה אמרה כי היא שוקלת למנות את כוכב הריצה הג'מייקני יוסיין בולט לראש החטיבה שלה בקאריביים, זאת בעקבות פרישתו מריצה.

קראו עוד בכלכליסט

בולט שמר על קשריו עם פומה כשהאריך את החוזה שלו עם החברה בספטמבר 2013 מעבר למועד הסיום המקורי של אולימפיאדת ריו ב-2016., צילום: גטי אימג בולט שמר על קשריו עם פומה כשהאריך את החוזה שלו עם החברה בספטמבר 2013 מעבר למועד הסיום המקורי של אולימפיאדת ריו ב-2016. | צילום: גטי אימג'ס בולט שמר על קשריו עם פומה כשהאריך את החוזה שלו עם החברה בספטמבר 2013 מעבר למועד הסיום המקורי של אולימפיאדת ריו ב-2016., צילום: גטי אימג

פומה משמשת כספונסרית של בולט (30) מאז היה בן 15. הוא צפוי לתלות את הנעליים בסיום אליפות העולם באתלטיקה המתקיימת בימים אלה בלונדון ונמשכת עד יום שישי.

בראיון לעיתון הגרמני הנדלסבלאט, אמר מנכ"ל פומה ביורן גולדן: "יוסיין בולט עשוי להיות חשוב יותר עבורנו גם אחרי שיפסיק לרוץ. אני יכול לדמיין אותו עומד בראש העסקים שלנו בקריביים".

בולט שמר על קשריו עם פומה כשהאריך את החוזה שלו עם החברה בספטמבר 2013 מעבר למועד הסיום המקורי של אולימפיאדת ריו ב-2016.

בולט עמד במרכז שורה של קמפיינים עולמיים של פומה, והוא חלק מהותי בפעילויות השיווק של החברה.

מלבד לקשרים עם בולט, לפומה יש התחייבות ארוכה לאתלטיקה הג'מייקנית. מאז 2002, פומה חברה להתאחדות האתלטיקה של המדינה ולוועד האולימפי של ג'מייקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות