אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיזם הסיבים האופטיים של פרטנר יוצא לדרך: תאפשר גלישה במהירות של עד 1 ג'יגה צילום: תומי הרפז

מיזם הסיבים האופטיים של פרטנר יוצא לדרך: תאפשר גלישה במהירות של עד 1 ג'יגה

לרגל ההשקה ייהנו המצטרפים לשירות למחיר של 100 שקל בחודש (תשתית+ספק), ולאחר שנה המחיר יעלה ל-210 שקל לחודש

09.08.2017, 11:02 | אביב גוטר

פרטנר השיקה היום את האצת הפריסה של תשתית הסיבים האופטיים Partner Fiber ועל יציאה לשלב המסחרי שתאפשר יכולת גלישה במהירות של עד 1000 מגה. לרגל ההשקה ייהנו המצטרפים לשירות בשלב זה למחיר של 100 שקל בחודש (תשתית+ספק) במהירות של עד 1000 מגה, ולאחר שנה המחיר יעלה ל-210 שקל לחודש או לחבור בחבילות אחרות שיחלו מ-99 שקל לחודש הכוללת תשתית סיבים + ספק.

קראו עוד בכלכליסט

על פי מנכ"ל פרטנר, איציק בנבנישתי, החברה פרסה תשתיות בקרב 30 אלף משקי בית, המהווים 1.3% מסך משקי הבית בישראל וצפויה להגיע ל-100 אלף משקי בית עד סוף השנה.

אדם צ אדם צ'זנוף יו"ר פרטנר | צילום: עמית שעל אדם צ

בנוסף, חשפה פרטנר את הנתב המתקדם שלה שבין יכולותיו: חיבור הבית לגלישה בקצבי הורדה והעלאה של עד 1000 מגה, wifi שיתמוך בריבוי התקנים, הגנת סייבר כוללת על הבית וחיבור לתשתית כפולה – לתשתית קווית של סיבים אופטיים או ADSL (בהתאם לתשתית הקיימת בבניין), ולרשת סלולרית לגיבוי אוטומטי שמאפשר חיבור רצוף ללא ניתוקים או תקלות. על פי פרטנר הנתב החדש מותאם לבית המחובר תמיד, מאפשר ניהול של בית חכם מרחוק ומכיל יכולות אבחון וטיול אוטומטי בתקלות רשת.

אדם צ'זנוף, יו"ר קבוצת פרטנר מסר: "האצת פריסת הסיבים שלנו ברחבי ישראל היא צעד משמעותי מאוד במסגרת הפיכתנו לקבוצת התקשורת המתקדמת בישראל.

לרשת הסלולר המהירה ביותר ולשירות הטלוויזיה החדשני ביותר, אנחנו מוסיפים היום את תשתית האינטרנט האיכותית בעולם. זאת בשורה נוספת של חדשנות שאנחנו מביאים לשוק התקשורת בישראל, ובכך אנו מעניקים ללקוחות פרטנר את מכלול השירותים האטרקטיבי בשוק הישראלי".

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר מסר: "ההשקעה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתשתיות התקשורת של פרטנר מאפשרת לנו לייצר ערך מוסף כקבוצת תקשורת כוללת. בימים אלו התחלנו בהתקנת פרטנר TV, שירות טלוויזיה על גבי האינטרנט עם ממשק פתוח, מתקדם ותומך 4K, באלפי בתים ברחבי הארץ, בהם גם כאלו המחוברים לאינטרנט באמצעות פרטנר פייבר. בשנה האחרונה השקנו את רשת ה-IoT Pro הראשונה בישראל המותאמת לעולמות האינטרנט של הדברים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, הרחבנו את פריסת דור 4.5 (LTE-A), והתחלנו בהטמעת טכנולוגיית MIMO 4X4 להכפלת מהירות הגלישה על גבי הרשת המהירה והנרחבת ביותר בישראל. ובתחום הקווי, תשתית הסיבים האופטיים שהצגנו היום, משנה את השיח מחיבור מכשיר לאינטרנט, לחיבור הבית כולו לתשתית התקשורת, שהפכה למשמעותית לא פחות לחיינו מתשתיות המים והחשמל. תשתית הסיבים האופטיים של פרטנר תאפשר לנו כקבוצת תקשורת כוללת, להציע שירותי אינטרנט מהירים יותר בישראל ולהעביר באמצעותה גם שירותים מתקדמים נוספים, כמו שירותי טלוויזיה באיכות גבוהה במיוחד, כמקובל בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות