אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בחורף הקרוב: חברת התעופה WIZZ AIR תשיק ארבעה קווי תעופה לאירופה צילום: Wizz Air

בחורף הקרוב: חברת התעופה WIZZ AIR תשיק ארבעה קווי תעופה לאירופה

הקווים ייצאו משדות התעופה אילת ועובדה ליעדים ריגה, קטוביץ', פראג ובוקרשט. מחיר הכרטיס על פי החברה יחל ב-89 שקל לכל כיוון

09.08.2017, 12:41 | תומר הדר

חברת התעופה WIZZ AIR ההונגרית תשיק ארבעה קווי תעופה שיחלו לפעול בחורף הקרוב. הם יפעלו בין שדות התעופה בעובדה ואילת לריגה, קטוביץ', פראג ובוקרשט.

קראו עוד בכלכליסט

קווים אלה של החברה המוזלת יצטרפו ל-18 קווים שהחברה מפעילה כיום מאילת ומתל אביב. על פי WIZZ AIR, מחיר כרטיס שיוזמן לבוקרשט ב-29 לאוקטובר (הקו יפעל בימים ראשון ורביעי) יחל ב-89 שקל. מחיר כרטיס בקו מאילת לקטוביץ' (שיפעל בימים שני ושישי) יחל ב-129 שקל. מחירו של כרטיס בקו אילת ריגה (ימי שלישי ושבת) יחל ב-154 שקל ואילו מחיר כרטיס מאילת לפראג (בימי חמישי) יחל ב-154 שקל.

מטוס של WIZZ AIR. כרטיס לבוקרשט יחל ב-89 שקל, כרטיס מאילת לקטוביץ מטוס של WIZZ AIR. כרטיס לבוקרשט יחל ב-89 שקל, כרטיס מאילת לקטוביץ' יחל ב-129 שקל | צילום: Wizz Air מטוס של WIZZ AIR. כרטיס לבוקרשט יחל ב-89 שקל, כרטיס מאילת לקטוביץ

לדברי שר התיירות יריב לוין, "זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות. ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה והרחבת פעילות WIZZ AIR היא הוכחה נוספת לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. פתיחת הקווים תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, מאמץ שכבר הביא לגידול של כ-25% בתיירות הנכנסת לישראל השנה".

לדברי סורינה רטס מחברת התעופה: "מדובר בעלייה של יותר מ-70% בכמות המושבים שנמכרו ב-2017 על פני 22 הקווים מישראל ואליה, אנו ממשיכים לעודד את תעשיית התיירות, כמו גם את הקשרים העסקיים בין המדינות. כל צוותי Wizz Air מצפים לקבל את פני לקוחותינו באחת מטיסותיה הקרובות לרחבי מזרח ומרכז אירופה ולישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
זהירות!!! WIZZ גונבים אותכם.
זהירות!!! WIZZ גונבים אותכם! אל תתפתו למחירים שלהם. מדובר בגנבים וסחטנים מהסוג הגרוע ביותר. אין עם מי לדבר. בקניית הכרטיסים באינטרנט, מחייבים אותכם בשער המרה גבוה והזוי. לא נותנים לכם לעשות צק אין בחזור באינטנרנט (?תקלות באתר?), ואז כשאתם שבויים שלהם בדלפק החזור, לא נותנים לכם לעבור אלא אם כן תשלמו מיד עוד 200 אירו על המזוודה (שכבר נכללה במחיר הכרטיס) כולל "שירות" על צק אין בשדה התעופה בחזור. מאחלים להם תביעה יצוגית ופסק דין שיקחו להם את רשיון הטיסות מ/ל ישראל.הירות. אל תתפתו למחירים שלהם. מדובר
רקפת  |  25.02.18
4.
לקובי - זה לא בשבילך
המחיר המסובסד לא בשבילך זה בשביל תושבי מזרח אירופה כדי לשכנע אותם לבוא לאילת בחורף (אחרת אילת ריקה). נ.ב. עובדה נמצאת שעה צפונה מאילת ו3.5 שעות מאזור המרכז - שזה לא נסיעה כזאת נוראה. אם נוסעים כל המשפחה ברכב אחד אפשר לחסוך בכרטיסים עד אלף דולר ב3.5 שעות הנסיעה שזה הרבה יותר מעלות מיכל הדלק... (ולגבי עלויות המזוודות - יש תיקי גב ומספיקה מזוודה אחת לשני אנשים - ובעובדה אין עלויות חנייה).
עלי עבדו  |  09.08.17
לכל התגובות