אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית חברת ניהול התיקים החדשה של הראל פיננסים: מירב בר-קימא מלאומי צילום: מיה כרמי-דרור

פרסום ראשון

מנכ"לית חברת ניהול התיקים החדשה של הראל פיננסים: מירב בר-קימא מלאומי

גיוס משמעותי לטל קדם, מנכ"ל בית ההשקעות הראל פיננסים: בר-קימא, מנהלת חדר המסחר של בנק לאומי, תחליף בתפקידה החדש את המנכ"לים המשותפים לימור ברדה ורועי סדן

09.08.2017, 14:21 | רחלי בינדמן

גיוס משמעותי לטל קדם, מנכ"ל בית ההשקעות הראל פיננסים. קדם מינה את מירב בר-קימא למנכ"לית חברת ניהול התיקים של הראל פיננסים - היא תיכנס לתפקידה בנובמבר הקרוב.  

קראו עוד בכלכליסט

בר-קימא (44) מגיעה להראל לאחר כשני עשורים בתפקידי ניהול בכירים בבנק לאומי, כאשר בעשור האחרון ניהלה את חדר המסחר של בנק לאומי, שם מרוכזת פעילות הגופים המוסדיים לצד החברות הגדולות במשק. בר קימא אף הייתה אחראית על ניהול חלק מרכזי מתיק ההון העצמי של הבנק. בהכשרתה האקדמית, בר-קימא היא בעלת תואר ראשון בכלכלה, בהצטיינות מהמכללה למנהל ותואר שני בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן.

המנכ"לית הנכנסת תחליף את לימור ברדה ואת רועי סדן אשר פעלו בשנים האחרונות כמנכ"לים המשותפים של חברת ניהול התיקים, והובילו את המיזוג עם חברת כלל פיננסים. 

הראל ניהול השקעות, חברת ניהול התיקים של הראל פיננסים, מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 12.5 מיליארד שקל. תיקי השקעות תאגידיים (לקופות גמל מפעליות ומוסדות כמו עיריות וחברות) מהווים את העוגן המרכזי בפעילות החברה, המשווקת כיום ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים, לרבות קופות גמל, פוליסות פיננסיות, תיקי IRA ובקרוב גם מוצרים אלטרנטיביים מתוחכמים.

בשנים האחרונות על רקע תחרות שסופגות חברות ניהול התיקים מצד מוצרים חדשים (כמו פוליסות חיסכון, קופות גמל להשקעה ועוד) הן החלו  להציע, בעיקר ללקוחות אמידים ביותר (המנהלים מעל 12 מיליון שקל) מוצרי השקעה אלטרנטיבים כמו קרנות גידור, קרנות השקעה בנדל"ן, וקרנות מתמחות נוספות.

מירב בר-קימא, צילום: מיה כרמי-דרור מירב בר-קימא | צילום: מיה כרמי-דרור מירב בר-קימא, צילום: מיה כרמי-דרור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות