אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שחתם על חוזה בשווי 201 מיליון דולר, סטפן קארי מעוניין לתרום יותר - ולא רק במגרש צילום: בלומברג

אחרי שחתם על חוזה בשווי 201 מיליון דולר, סטפן קארי מעוניין לתרום יותר - ולא רק במגרש

הכוכב של גולדן סטייס ווריורס נחוש מאי פעם לתרום מזמנו ומהמשאבים שלו לטובת אזור מפרץ סן פרנסיסקו. קארי: "מקווה להשתמש לא רק בכסף, אלא גם בקשרים וברעיונות שלי כדי להשפיע על הקהילה לטובה"

13.08.2017, 09:20 | שירות כלכליסט
עם חוזה חדש ביד, סטפן קארי נחוש יותר מאי פעם לחלק את זמנו ואת המשאבים הפיננסים שלו בכל מקום שבו הם נחוצים באזור מפרץ סן פרנסיסקו.

קראו עוד בכלכליסט

סטפן קארי. קארי אומר שהדרמה ב-NBA כבר כמעט ולא מצליחה להפתיע אותו, כמו הבקשה של קיירי אירווינג מקליבלנד קאבלירס לעבור קבוצה כדי שלא ישחק לצד לברון ג סטפן קארי. קארי אומר שהדרמה ב-NBA כבר כמעט ולא מצליחה להפתיע אותו, כמו הבקשה של קיירי אירווינג מקליבלנד קאבלירס לעבור קבוצה כדי שלא ישחק לצד לברון ג'יימס. הם זכו יחד באליפות ב-2016. | צילום: אי פי איי סטפן קארי. קארי אומר שהדרמה ב-NBA כבר כמעט ולא מצליחה להפתיע אותו, כמו הבקשה של קיירי אירווינג מקליבלנד קאבלירס לעבור קבוצה כדי שלא ישחק לצד לברון ג

הכוכב של גולדן סטייט ווריורס עוד לא רכש לעצמו שום דבר משמעותי מאז שחתם בחודש שעבר על חוזה בשווי 201 מיליון דולר לחמש שנים, אם כי ביום שבו החוזה נכנס לתוקף הוא היה בחופשה באיי טרקס וקייקוס, ונצפה כשהוא נהנה להטיס את הרחפן שלו מעל למטוס כדי לצלם כמה תמונות מיוחדות.

"אני לא רוצה להיכנס לזה יותר מדי, אבל בשנים האחרונות ניסיתי למצוא דרך שבה אוכל להשאיר את החותם הגדול ביותר  - דווקא מחוץ למגרש, בצורה קבועה ומשמעותית", אמר חודשיים לאחר הזכייה באליפות נוספת. "אני מתמקד באזור המפרץ בתקווה שאוכל להשאיר חותם מתמשך אחרי כל הטוב שקרה לי ולמשפחה שלי באזור הזה מאז שעברנו לפה לפני שמונה שנים.

"בחמש השנים הבאות אני מקווה להשפיע על הקהילה לטובה ולהשתמש לא רק בכסף, אלא בפלטפורמה, בקשרים שלי וברעיונות כדי לגרום לזה לקרות. החוזה הזה מפיל עליי יותר אחריות לגרום לזה לקרות, ואני בהחלט מודע לכך. אני מוקף בצוות נהדר שיעזור לי לעשות את זה".

השבוע קארי (29), שזכה פעמיים רצוף בתואר ה-MVP, מארח את SC30 Select Camp זו הפעם הרביעית, בהשתתפות כ-20 שחקני כדורסל בתיכונים. הוא הלהיב את השחקנים עם כישורי הקליעה שלו, אימן ואף לקח חלק במשחק של 3X3 איתם.

קארי אומר שהדרמה ב-NBA כבר כמעט לא מצליחה להפתיע אותו, כמו למשל הבקשה של קיירי אירווינג מקליבלנד קאבלירס לעבור קבוצה כדי שלא ישחק לצד לברון ג'יימס. הם זכו יחד באליפות ב-2016.

"איני מכיר את הפרטים של השיחות שמתקיימות. זה בהחלט היה לא צפוי, אך בסופו של יום שום דבר לא באמת מפתיע בסיפורים שעולים ובדברים מסוג זה", אמר. "זה פשוט האופי של החיה. אני בטוח שאם משהו יקרה, אוכל לדבר על זה יותר, אבל נכון לעכשיו הוא עדיין בקליבלנד".

קארי אמנם נהנה מהעלאה משמעותית בשכר, אך הג'נרל מנג'ר בוב מאיירס הצליח לשמור על ההרכב זוכה האליפות כמעט ללא שינויים.

"זה ענק כי יש לנו פוטנציאל והזדמנות ענקית לעשות משהו מדהים ולזכות בעוד אליפויות", הוסיף. "כשיש את הכימיה הזו, לא רוצים שתסתיים. לא רוצים להתחיל מחדש. לא הייתי אומר בהכרח לבנות מחדש, אלא לנצל את החברות והכימיה והאווירה שיצרנו מסביב לארגון של הווריורס".

זכייה בשתי אליפויות בתוך שלוש שנים היא דבר מיוחד, וקארי בהחלט מודע לכך.

"אני חושב על זה כל היום, וזה עוזר לי לשים דברים בפרספקטיבה. אני יודע שהתברכתי שאני יכול לעשות מה שאני עושה על המגרש ומחוצה לו, ההזדמנויות שיש לי אפילו לארגן מחנה מסוג זה. אני בעצמי נהגתי ללכת למחנות של שחקנים ששיחקו לפני ולמדתי מהם, והייתי כולי נדהם מהם וניסיתי ללמוד ככל האפשר", סיפר. "היום אני בצד השני של המשוואה הזו, ומעניק מהניסיון שלי לדור הבא של שחקנים. זה סוריאליסטי, וזה מעורר כבוד להיות בעמדה הזו. זה עוזר לי לשמור על מוטיבציה ולהמשיך לעבוד כי אני לא רוצה שהנסיעה תסתיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות