אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרווקים זועמים: OKCupid לא תאפשר לראות מי הציץ לך בפרופיל צילום: AskMen

הרווקים זועמים: OKCupid לא תאפשר לראות מי הציץ לך בפרופיל

אפליקציית הדייטינג הפופולרית ביטלה את התכונה, שעל בסיסה בחרו משתמשים רבים אל מי לפנות. ההחלטה זכתה לזעם רב, אך החברה טענה שאין שום ערך לתכונה הזו - ושהסרתה אפילו תעזור לביישנים

10.08.2017, 22:44 | יואב סטולר

צרות של רווקים: אפליקציית הדייטינג אוקייקיופיד (OkCupid), מהפופולריות מסוגה בעולם וגם בישראל, הסירה את האפשרות של המשתמשים לצפות במי שביקר בפרופיל שלהם - כך דווח ב-The Verge.

קראו עוד בכלכליסט

"ללא הסחת הדעת של המבקרים, עתה יוכל המשתמש להתמקד באנשים שאוהבים את מה שהם רואים בפרופיל שלו באמת רוצה להכיר אותו", טענה החברה, "וכאשר יתמקד באנשים האלה, הסיכויים שלו לחיבורים באיכות גבוהה יותר משתפרים". המשתמשים, מצידם, הגיבו בזעם.

אפליקציית אוקייקיופיד. מי הציץ לכם? לא תדעו, צילום: צילום מסך אפליקציית אוקייקיופיד. מי הציץ לכם? לא תדעו | צילום: צילום מסך אפליקציית אוקייקיופיד. מי הציץ לכם? לא תדעו, צילום: צילום מסך

יכולת הצפייה ברשימת האנשים שביקרו בפרופיל המשתמש היתה זמינה באוקייקיופיד מאז השקתה ב-2004. בעזרתה, יכולים אנשים לדעת מי הציץ אצלם ולשקול אם לפנות אליו בהודעה ישירה או לבקר בפרופיל שלו. מי שמשתמש בגרסת הפרימיום של השירות, יכול גם לראות מי מהמשתמשים עשה לו לייק ולדעת שאיתו יש סיכוי טוב יותר להיכרות.

ביטול האפשרות גרם לחברה לספוג ביקורות שליליות ברשת - והיא בחרה להגיב אליהן בסגנון תקיף במיוחד. "מה הערך של אורח בדף? - אפס", נכתב בהודעה שפרסמה ההנהלה. "עכשיו יוכלו המשתמשים להתחבר עם עוד אנשים משום שלא יצטרכו להתבייש בגלל הופעתם כאורח בחשבון - וכך לא יובכו גם בעלי הפרופיל בו הם מבקרים. על כן החלטה זו תאפשר עיון חף מבושה בדפי המשתמשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות