אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטען דמה הוצמד לביתו של אלי טביב בכפר שמריהו צילום: עוז מועלם

מטען דמה הוצמד לביתו של אלי טביב בכפר שמריהו

טביב, הבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אינו שוהה בארץ בימים אלה

11.08.2017, 12:30 | זוהר שחר לוי

מטען דמה הוצמד היום לביתו של אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים, בכפר שמריהו. טביב אינו שוהה בארץ בימים אלה. 

מי שגילתה את החפץ החשוד היתה קרובת משפחתו של טביב. היא ראתה את החפץ תלוי על שער הבית ודיווחה למשטרה. חבלן הוזעק למקום - וקבע כאמור כי מדובר במטען דמה.

במרץ 2015 נפצע טביב באורח קל מיריות שנורו על ידי רוכב אופנוע אל עבר מכוניתו בכפר שמריהו.

ביוני 2014 הורשע טביב בתקיפה בנסיבות מחמירות של אוהד הפועל תל אביב, השמדת ראיה ושיבוש הליכי משפט. במרץ 2015 הוטל עליו עונש של 15 חודשי מאסר, מהם חמישה בפועל, בגין פציעה בנסיבות מחמירות ושמונה חודשי מאסר, מהם שלושה בפועל, בגין העלמת ראיות. חודשי המאסר בפועל הומרו לשישה חודשי עבודות שירות. בנוסף, טביב חוייב לשלם לנער פיצוי בסך 4,000 שקל. ביוני 2015 הקל בית המשפט בעונשו של טביב, וקבע כי ירצה 4 חודשי עבודות שירות.

 

בקיץ אשתקד אסרה ההתאחדות לכדורגל על טביב להמשיך כבעלים בבית"ר בעקבות הרשעתו. בעקבות זאת העביר טביב את זכויות הניהול לאלי אוחנה. בעבר שימש טביב כבעלים של קבוצות הכדורגל הפועל כפר סבא והפועל תל אביב.

בשנה שעברה התפוצץ מטען חבלה ליד מכוניתו של איש עסקים אחר, מאיר שמיר, בעל השליטה בחברת החזקות מבטח שמיר. מטען חבלה הונח גם ליד ביתו. בבמרץ 2017, הוגש כתב אישום נגד אבנר הררי ואבישי בן דוד שהואשמו כי הטמינו את המטענים האלו ומטענים נוספים אצל הזמרת מרגלית צנעני, והכדורגלן קובי מוסא.

אלי טביב, צילום: עוז מועלם אלי טביב | צילום: עוז מועלם אלי טביב, צילום: עוז מועלם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות