אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית חדשה למרכזי הפיתוח של אינטל: קרין אייבשיץ-סגל צילום: שלמה שהם

מנכ"לית חדשה למרכזי הפיתוח של אינטל: קרין אייבשיץ-סגל

לצד התפקיד החדש תמשיך אייבשיץ-סגל לשמש בתפקידה הנוכחי כסמנכ"לית אינטל העולמי בקבוצת Manufacturing Validation Engineering; החליפה את רן סנדרוביץ', שעל עזיבתו פורסם לראשונה ב"כלכליסט"

13.08.2017, 10:31 | מאיר אורבך
אינטל מינתה את קרין אייבשיץ-סגל לתפקיד מנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. אייבשיץ-סגל החליפה את רן סנדרוביץ', שקודם לתפקיד בכיר באינטל בארה"ב ועל עזיבתו פורסם לראשונה ב"כלכליסט". היא תהיה אחראית על כ-7,000 עובדים בארבעה קמפוסים.

קראו עוד בכלכליסט

"מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל הם עמוד תווך של חדשנות עבור אינטל העולמית, עם מורשת מפוארת של מוצרים ששינו את עולם המחשוב", הוסיפה אייבשיץ-סגל. "למרכזי הפיתוח שלנו, שמעסיקים אלפי עובדים ואחראים לכמה מהפיתוחים הטכנולוגיים המדהימים שיצאו, יש אחריות גדולה להמשיך וליצור בשנים הבאות המצאות ופיתוחים שיגיעו לכל פינה בעולם".

קרין אייבשיץ-סגל, צילום: שלמה שהם קרין אייבשיץ-סגל | צילום: שלמה שהם קרין אייבשיץ-סגל, צילום: שלמה שהם

מנכ"ל מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל הוא אחד משלושת התפקידים הבכירים ביותר בהנהלת אינטל ישראל, לצד מנכ"ל החברה יניב גרטי, ומנכ"ל מפעלי הייצור דני בן עטר. מרכזי הפיתוח אחראים לפיתוחם של כמה מהמוצרים המשמעותיים ביותר של אינטל העולמית, ובראשם מעבדי דור העתיד. בתפקידה החדש תהיה אייבשיץ-סגל אחראית על פיתוח אסטרטגיה והכנת מרכזי הפיתוח לאתגרי העתיד.

"המינוי של אייבשיץ-סגל מעיד על חשיבות מרכז הפיתוח הישראלי לאינטל העולמית", בירך אמיר פינטוך, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת Platform Engineering Group באינטל. "אנחנו ממשיכים ובונים יכולות עיסקיות, טכנולוגיות וניהוליות בישראל, על מנת להמשיך ולבסס את המובילות האסטרטגית של אינטל בישראל".

יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל, אמר: "אינטל ממשיכה במימוש החזון האסטרטגי שלה כחברת Data, ולמרכזי הפיתוח של אינטל ישראל תפקיד חשוב בחזון זה. לתפקיד מנהל מרכזי הפיתוח יש חשיבות גדולה כדי לגרום לזה לקרות, ואני שמח על בחירתנו בקרין, שיכולה להמשיך ולהוביל את מרכזי הפיתוח לשלב הבא. לצד איחולי ההצלחה לקרין אני רוצה להודות לרן על שירותו ותרומתו המשמעותית להצלחתה של אינטל ישראל, באמצעות גיבוש אסטרטגיה והפיכתה לפעולה, ולאחל לו הצלחה בתפקידו החדש".

מאז שהצטרפה לאינטל כמפתחת תוכנה ב-2001, אייבשיץ-סגל התמקדה בפיתוח מוצרים, מערכות ותשתיות, כלים, ותהליכים, ומילאה תפקידי ניהול רבים במהלך הקריירה שלה באינטל. בתפקידה הנוכחי היא משמשת סמנכ"לית אינטל העולמי בקבוצת Manufacturing Validation Engineering ומובילה ארגון גלובלי המפתח פתרונות משולבי חומרה ותוכנה לעולם הבדיקות של מוצרי אינטל. היא תמשיך בתפקידה זה לצד תפקידה החדש.

אינטל היא חברת ההייטק הגדולה בישראל, עם למעלה מעשרת אלפים עובדים בחמישה קמפוסים ברחבי הארץ. החברה עוסקת במגוון גדול של תחומים טכנולוגיים כמו מחשוב, קישוריות, בינה מלאכותית, נהיגה אוטונומית, סייבר, חישה ובינה ועוד. אינטל מפעילה בישראל ארבעה מרכזי פיתוח, לצד מפעל לייצור המעבדים המתקדמים ביותר בעולם.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות