אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוח IDC: פורטינט מובילה באספקת מערכות אבטחה ברבעון הראשון של 2017

דוח IDC: פורטינט מובילה באספקת מערכות אבטחה ברבעון הראשון של 2017

הדוח מראה כי פורטינט מגדילה את מומנטום המכירות וממשיכה לספק יותר התקני אבטחה מכל ספקית אחרת

13.08.2017, 12:03 | בשיתוף פורטינט
חברת המחקר IDC פרסמה את תוצאות הדוח Worldwide Quarterly Security Appliance Tracker. נתוני הדוח לרבעון הראשון של שנת 2017 מחזקים את המובילות המתמשכת של פורטינט בתחום האבטחה, אשר מתבטאת במכירת המספר הרב ביותר של התקני אבטחה בתעשייה. כמו כן, הדוח מדגים את הצמיחה הדו-ספרתית בהכנסות של החברה. תמונת השוק שמה דגש על פורטינט כספקית יישומי אבטחה מרכזית, אשר גדלה במהירות הרבה ביותר.

פרטי הדוח מצביעים על כך כי פורטינט הציגה צמיחה של 21% בהכנסות של יישומי אבטחה משנה לשנה ועקפה את הממוצע בתעשייה, אשר עומד על 9%. כמו כן, פורטינטהראתה עלייה של 30% במשלוח מערכות ברבעון הראשון של שנת 2017 והרוויחה יחידת נתח שוק של 27% עבור הרבעון. פורטינט שלחה יותר יחידות ב-2017 מאשר 2 החברות המתחרות הבאות במשותף והרחיבה את מובילות יחידת נתח השוק שלה ב-4% נוספים מאז פרסום הדוח הקודם עבור הרבעון הרביעי של שנת 2016.

 

 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "אימוץ מארג האבטחה של פורטינט ממשיך להניע את צמיחת נתח השוק ושומר על עמדת המובילות של החברה בתעשייה. היכולת שלנו לספק מארג אבטחה מקיף, עוצמתי ואוטומטי, המגן על כל הנקודות ברשת – החל מה-IoT ועד הענן, רשתות ווירטואליות ופיזיות, סביבות חוטיות ואלחוטיות –מאפשרת ללקוחותינו לקבל את הגנת האיומים המקיפה שהם זקוקים לה כיום וגם בעתיד".

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות