אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבית שבו גדל טראמפ מוצע להשכרה ב-Airbnb צילום: faramount realty

הבית שבו גדל טראמפ מוצע להשכרה ב-Airbnb

בית ילדותו של הנשיא מוצע להשכרה החל מ-725 דולר ללילה, וכולל אטרקציה מקורית במיוחד בדמות בובת קרטון של טראמפ בגודל טבעי

13.08.2017, 13:42 | שירות כלכליסט

בית ילדותו של דונלד טראמפ בקווינס מוצע להשכרה ב-Airbnb. הבית שבו גדל הנשיא עד גיל ארבע, צויד במיטות קומותיים על מנת שיוכל לארח עד 15 אנשים ומוצע להשכרה החל מ-725 דולר ללילה.

קראו עוד בכלכליסט

הבית רשום באתר השכרת הדירות לטווח קצר כ"בית ילדותו של הנשיא ה-45" (President 45’s Childhood Home), וכולל גם דמות קרטון בגודל אמיתי של טראמפ שנמצא בסלון ומהווה "חברה מעולה לצפייה בחדשות פוקס בלילה", על פי המודעה באתר.

בית ילדותו של טראמפ, צילום: faramount realty בית ילדותו של טראמפ | צילום: faramount realty בית ילדותו של טראמפ, צילום: faramount realty

הבית כולל 5 חדרי שינה ו-3.5 חדרי אמבטיה, "זוהי הזדמנות ייחודית לשהות בבית של נשיא מכהן", נכתב באתר.

דונלד טראמפ והבית הנוכחי, צילום: שאטרסטוק , איי פי דונלד טראמפ והבית הנוכחי | צילום: שאטרסטוק , איי פי דונלד טראמפ והבית הנוכחי, צילום: שאטרסטוק , איי פי

הבית נמכר מוקדם יותר השנה עבור 2.14 מיליון דולר על ידי יזם הנדל"ן הניו יורקי מייקל דיוויס. דיוויס רכש את הנכס בדצמבר, לאחר זכייתו המפתיעה של טראמפ בבחירות, ב-1.3 מיליון דולר. ומכר אותו לקונה סינית מסתורית באמצעות חברה בע"מ. כעת הוא שוכר אותו בחזרה עבור 4,000 דולר בחודש, ומשכיר אותו דרך Airbnb.

כפי שניתן היה לצפות, לא כולם מרוצים מההתפתחות. התושבים שמתגוררים בשכנות לבית מתלוננים על המהומה, "יש פה זרם של תיירים ותקשורת", התלוננה השכנה דברה איילה בראון, "קומדי סנטרל כבר היו פה, המצעד החל ביום שהבית נמכר, כך שהקרקס יצא לדרך לפני כל הסיפור הזה עם Airbnb. תיירים משיגים גבולות של נכסים אחרים, מישהו אפילו פתח את הדלת והחל לצלם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות