אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הארלי דיווידסון יפרסמו על גופיות מלווקי באקס

הארלי דיווידסון יפרסמו על גופיות מלווקי באקס

עד כה, 12 קבוצות NBA הודיעו על הוספת הפרסום בחולצות, וככל שהעונה תתקרב כך צפויות להצטרף קבוצות נוספות

13.08.2017, 14:33 | שירות כלכליסט
קבוצת הכדורסל מילווקי באקס היא הקבוצה האחרונה עד כה שהוסיפה חסות על הגופייה שלה החל מעונת 2017-18, והיא תפרסם את חברת האופנועים הארלי דיווידסון. 

קראו עוד בכלכליסט

חלק מהקבוצות בחרו בטלאי פרסום בצבעי הקבוצה, בעוד שאחרות מקדמות עסקים שהן עובדות איתם גם מחוץ למגרש. קבוצה אחת אפילו בחרה לקדם ארגון צדקה. חלק מהקבוצות בחרו בטלאי פרסום בצבעי הקבוצה, בעוד שאחרות מקדמות עסקים שהן עובדות איתם גם מחוץ למגרש. קבוצה אחת אפילו בחרה לקדם ארגון צדקה. חלק מהקבוצות בחרו בטלאי פרסום בצבעי הקבוצה, בעוד שאחרות מקדמות עסקים שהן עובדות איתם גם מחוץ למגרש. קבוצה אחת אפילו בחרה לקדם ארגון צדקה.

הבסיס של ענקית האופנועים הוא במילווקי.

עד כה, 12 קבוצות הודיעו על הוספת פרסום לחולצות, וככל שהעונה תתקרב כך צפויות להצטרף קבוצות נוספות. אף שלא ידוע כמה כל קבוצה תרוויח מכך, לפי הדיווחים הווריורס דורשים 15-20 מיליון דולר בשנה עבור הפרסום.

חלק מהקבוצות בחרו בטלאי פרסום בצבעי הקבוצה, בעוד שאחרות מקדמות עסקים שהן עובדות איתם גם מחוץ למגרש. קבוצה אחת אפילו בחרה לקדם ארגון צדקה.

עם זאת, כוכב הקבוצה יאניס אנדטוקומבו לא צפוי לחתום על חוזה ספונסרשיפ עם הארלי או לקבל אופנוע במתנה. רכיבה על אופנועים אסורה בחוזים ב-NBA, דבר שלפי הצדדים לא מונע את הסכם השיווק.

החוזה החדש יאפשר למותג הארלי לתחום אזור מסוים באצטדיון עבור האוהדים. החולצות עם הלוגו של הארלי יימכרו בתוך הארנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות