אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחשף ברשת: ה-YotaPhone 3, סמארטפון "דו פרצופי" צילום: GSM Helpdesk

נחשף ברשת: ה-YotaPhone 3, סמארטפון "דו פרצופי"

הטלפון מצויד בשני מסכים - תצוגה סטנדרטית בחזיתו ותצוגת e-Ink גדולה בגבו, מה שמאפשר חיסכון משמעותי בסוללה. בנוסף, זכה במצלמת סלפי איכותית. הוא צפוי להימכר ב-350 דולר ועדיין לא ידוע האם יגיע למערב ולישראל

14.08.2017, 11:57 | יואב סטולר

דלפו לרשת פרטיו המלאים של ה-YotaPhone 3 הרוסי, סמארטפון ייחודי בעל שני מסכים - אחד סטנדרטי ואחד בטכנולוגיית e-ink (בדומה לספר אלקטרוני).

קראו עוד בכלכליסט

מאחורי המסך הראשי, שגודלו 5.5 אינץ', נמצא מסך בגודל 5.2 אינץ' שנועד להציג בשחור-לבן התראות, מיילים ומידע שפחות קריטי להציג דווקא בצבע. תצורה זו מייעלת את ניצול הסוללה ומאפשרת שימוש ממושך במיוחד ללא טעינה.

מכשיר ה-YotaPhone 3, צילום: GSM Helpdesk מכשיר ה-YotaPhone 3 | צילום: GSM Helpdesk מכשיר ה-YotaPhone 3, צילום: GSM Helpdesk

לצד תצורת התצוגה המיוחדת, יהיה ה-YotaPhone 3 סמארטפון ביניים חזק יחסית לקטגוריה, בעל מעבד סנאפדרגון 625, זיכרון פעולה של 4 גיגה-בייט וסוללה חזקה למדי של 3,200 מיליאמפר-שעה. בנוסף, יהיו לו שני סורקי טביעות אצבע (אחד לכל צד), מצלמת סלפי בעלת חיישן של 13 מגה-פיקסל ומצלמה עיקרית של 12 מגה-פיקסל.

המכשיר החדש יוצע בשני דגמים, כשהזול בהם יהיה בעל מרחב אחסון של 64 גיגה-בייט ויעלה 350 דולר. הדגם היקר יותר יגיע עם מרחב אחסון של 128 גיגה-בייט ויימכר ב-450 דולר. דגמי יוטה-פון הקודמים תוכננו להגיע למערב, אך הושקו רק בסין וברוסיה, השווקים העיקריים בהם פועלת החברה. עדיין לא ידוע אם ה-Yota-Phone 3 יגיע למערב ובאיזה מחיר יושק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות