אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוח רבעוני ראשון לטלרד נטוורקס: ההכנסות עלו ב-20%

דוח רבעוני ראשון לטלרד נטוורקס: ההכנסות עלו ב-20%

חברת התקשורת והתשתיות שהונפקה בחודש מאי סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 39 מיליון דולר. בשורה התחתונה רשמה טלרד רווח נקי של 1.5 מיליון דולר - ירידה של כ-200 אלף דולר בהשוואה לרבעון מקביל

14.08.2017, 10:02 | ניר טל

חברת התקשורת והתשתיות טלרד נטוורקסשהונפקה בחודש מאי האחרון (לאחר שגייסה 75 מיליון שקל מהציבור) מפרסמת הבוקר בפעם הראשונה את תוצאותיה לציבור. החברה ששליטת קרן פורטיסימו (41.75%) מסכמת את הרבעון השני עם עלייה בשורת ההכנסות, מול ירידה קלה בשורה התחתונה.

קראו עוד בכלכליסט

טלרד רשמה רווח נקי של 1.5 מיליון דולר בשלושת החודשים אפריל-יוני, בהשוואה ל-1.7 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2016. הכנסותיה של טלרד ברבעון הסתכמו בכ-36 מיליון דולר, לעומת 29 מיליון דולר ברבעון המקביל - צמיחה של 20%. 

העלייה בהכנסות מיוחסת ברובה לצמיחה במגזר תשתיות תקשורת ו-IT של החברה. מגזר פעילות זה הניב לטלרד ברבעון המדווח הכנסות של 19 מיליון דולר, לעומת 13 מיליון דולר ברבעון המקביל - בעיקר בזכות ביצוע פרויקטים גדולים יותר. 

הכנסות מגזר פתרונות התקשורת עלו בשיעור קל והסתכמו בכ-17 מיליון דולר. את הקיפאון בהכנסות המגזר מסבירה החברה בקצב איטי של פרישת רשתות חדשות והטמעה של טכנולוגיית ה-LTE.

נכון לסיכום הרבעון השני לטלרד צבר הזמנות של 61 מיליון דולר, גידול של 15% בהשוואה לתקופה המקבילה. מתוך הסכום, הזמנות של 35 מיליון דולר מיוחסות למגזר תשתיות התקשורת בארץ והזמנות בהיקף של 27 מיליון דולר מיוחסות לפעילות פתרונות התקשורת של החברה בחו"ל.

הרווח התפעולי שהציגה טלרד הסתכם בכ-2 מיליון דולר, בהשוואה ל-2.2 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההסיבה המרכזית לירידה מיוחסת להתחזקות השקל, שגרמה לעלייה של כחצי מיליון דולר בהיקף ההוצאות הקבועות של החברה (הנקובות בשקל).

נכון לסוף הרבעון השני כולל מאזן החברה מזומנים בהיקף של 24 מיליון דולר, בעקבות הנפקת ההון שהשלימה החברה. שיעור ההון למאזן עומד על 52%. מאז החלה להיסחר רשמה מניית טלרד עלייה של 5% - היא נסחרת עתה לפי שווי שוק של 333 מיליון שקל.

במסגרת הדוחות מעדכנת טלרד כי לאחרונה זכתה בהסכם חדש מול חברת סלולאר ישראל, עם פוטנציאל הכנסות של 3 מיליון דולר בשנת 2017.החברה דיווחה בנוסף על זכייה בחוזה לפרישה של רשת תקשורת בסנגל בפרק זמן של 5 שנים, כאשר בשלב זה היא מעריכה את היקף החוזה בכ-3 מיליון דולר בשנה הקרובה.

"במחצית הראשונה של שנת 2017 המשיכה טלרד לצמוח, בעיקר במגזר תשתיות התקשורת וה-IT, דבר הבא לידי ביטוי בגידול של 17.6% בהכנסות החברה ביחס למחצית הראשונה, ובעליית צבר ההזמנות, שעמד בסוף המחצית על למעלה מ-60 מיליון דולר", אמר מנכ"ל החברה רן בוקשפן בהודעת החברה שיצאה עם פרסום הדוחות.

רן בוקשפן מנכ"ל טלרד רן בוקשפן מנכ"ל טלרד רן בוקשפן מנכ"ל טלרד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות