אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלים של שעון אנדרואיד Wear? היזהרו מהעדכון החדש צילום: ניצן סדן

בעלים של שעון אנדרואיד Wear? היזהרו מהעדכון החדש

כשלים חוזרים בשימוש בפקודות קולית ובהפעלת התזכורות התגלו בעקבות עדכון התוכנה האחרון של האנדרואיד Wear 2.0. בגוגל הבטיחו לפתרון בקרוב

14.08.2017, 17:02 | רפאל קאהאן
עדכוני התוכנה האחרונים של השעונים החכמים מבוססי אנדרואיד Wear 2.0 כוללים סדרה של באגים, כך עולה מדיווח של אנגדג'ט אמש. משתמשים החלו לדווח על בעיות שימוש בגוגל Assistant וכן בתכונת התזכורות. עבור חלק מהם, ה-Assistant למשל כשל בכל פעולה מלבד חיפוש בסיסי באינטרנט.

קראו עוד בכלכליסט

הבעיה שהתגלתה בתזכורות אף מהותית עוד יותר שכן עבור רבים השעון משמש כתחליף לצג הסמארטפון, ופי כמה כשזה נוגע לבעלי השעון החכם. אחת התקלות בתוכנה מונעת מתזכורות חוזרות להירשם ככאלו שבוצעו ולהימחק, מה שגורם להן להמשיך להופיע עד בלי דיי. בנוסף, המערכת לא מפעילה את התזכורות או שלפעמים היא לא שומרת אותן כלל.

שעון חכם וואווי Watch2, צילום: ניצן סדן שעון חכם וואווי Watch2 | צילום: ניצן סדן שעון חכם וואווי Watch2, צילום: ניצן סדן

גוגל כבר פרסמה עדכונים שאמורים לתקן את הבעיות, אך אלו עדיין ממשיכות להופיע. מהחברה נמסר שהיא מודעת לבעיות ועובדת על פתרונות שצפויים לצאת בקרוב.

עם זאת, יש לציין ששוק השעונים החכמים מבוססי אנדרואיד לא המריא עדיין ותקלות מעין אלה שולחות את המשתמשים ישירות לידיים של אפל או סמסונג ששעוניה משתמשים במערכת ההפעלה טיזן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות