אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SaferVPN גייסה מיליון דולר

SaferVPN גייסה מיליון דולר

החברה פיתחה תשתית VPN למשתמשים פרטיים ועתה פונה גם אל השוק הארגוני. רשתות VPN מאפשרות תקשורת מאובטחת יותר במדינות בהן חשופות חברות לריגול ממשלתי, צנזורה או סכנת פריצה חמורה

15.08.2017, 10:50 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית SaferVPN גייסה מיליון דולר. החברה מפעילה תשתית VPN למשתמשים פרטיים והגיוס יסייע להרחיב את שירותיה גם למגזר העסקי. החברה הוקמה ב-2013 בידי עמית ברקת, שגיא גידלי וירון קרני (שאינו פעיל בה כיום) וגייסה מאז 2 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

את הסבב הובילו משקיעים פרטיים מהארץ ומארה"ב. לחברה 35 עובדים, מטה בת"א ומשרדים בארה"ב ובמזרח אירופה.

מייסדי החברה, עמית ברקת ושגיא גידלי מייסדי החברה, עמית ברקת ושגיא גידלי מייסדי החברה, עמית ברקת ושגיא גידלי

החודש תשיק החברה את SaferVPN for Business, תשתית VPN מבוססת תוכנה. שירותי VPN מאפשרים למשתמשים וארגונים להגדיר את ה-IP שלהם בתור IP ממדינה אחרת ולנתב דרכו את התקשורת. כך, ניתן לבצע תקשורת מאובטחת ע"ב IP שמשתנה בהתאם לצרכים. למשל, ניתן להשתמש בתשתיות VPN כדי לנהל תקשורת מאובטחת במדינות בהן יש צנזורת אינטרנט, ריגול ממשלתי, איומי אבטחה חריגים ועוד. 

במקור, התבססה SaferVPN על יישומי מובייל ו-web למשתמשים פרטיים, מה שהקנה לה ניסיון בפיתוח והפעלת תשתיות VPN. השירות העסקי שלה יתבסס על עקרון Software Defined Perimeter, ארכיטקטורה המאפשרת גישת רשת בצורה דינמית ומפוצלת לפי הרשאות המשתמש. 

בשיחה עם "כלכליסט" סיפר גידלי שהחברה צמחה במהירות, וכיום יש לה כמה עשרות אלפי לקוחות פרטיים משלמים מכל רחבי העולם. לאחרונה החברה החלה בהתרחבות כלפי המגזר העסקי עם מוצר חדש. לדבריו, לא חל שינוי גדול בעולם הגישה המרוחקת למערכות מחשוב ב-20 שנים האחרונות מהרבה בחינות, ביניהן ממשק משתמשים, מעבר לשירותי ענן, ניהול והפרדה של התקשורת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות