אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המועדונים בפרמיירליג בעד קיצור חלון העברות השחקנים הקייצי צילום: איי פי

המועדונים בפרמיירליג בעד קיצור חלון העברות השחקנים הקייצי

רוב מועודני הפרמיירליג דורשים לסגור את חלון ההעברות לפני תחילת העונה. כך על פי דיווחים באנגליה. ב-7 בספטמבר ידונו בנושא ואם שני שליש מהמועדונים יתמכו במהלך, חלון ההעברות יקוצר ויסגר לפני תחילת העונה

16.08.2017, 15:29 | שירות כלכליסט

רוב מועודני הפרמיירליג דורשים לסגור את חלון ההעברות לפני תחילת העונה. כך על פי דיווחים באנגליה. ב-7 בספטמבר ידונו בנושא ואם שני שליש מהמועדונים יתמכו במהלך, חלון ההעברות יקוצר ויסגר לפני תחילת העונה.

קראו עוד בכלכליסט

החלון הנוכחי נסגר בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר. לפי מקורות בפרמיירליג, סגירתו ב-1 בספטמבר, שבועיים אחרי שהליגה מתחילה בדרך כלל, מוביל לעלייה במחירי השחקנים וגם לחוסר יציבות בסגל. , צילום: איי פי החלון הנוכחי נסגר בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר. לפי מקורות בפרמיירליג, סגירתו ב-1 בספטמבר, שבועיים אחרי שהליגה מתחילה בדרך כלל, מוביל לעלייה במחירי השחקנים וגם לחוסר יציבות בסגל. | צילום: איי פי החלון הנוכחי נסגר בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר. לפי מקורות בפרמיירליג, סגירתו ב-1 בספטמבר, שבועיים אחרי שהליגה מתחילה בדרך כלל, מוביל לעלייה במחירי השחקנים וגם לחוסר יציבות בסגל. , צילום: איי פי

השינוי לא ישפיע על חלון ההעברות החורפי שמתקיים לאורך חודש ינואר. בנוסף, מועדונים מחוץ לאנגליה יוכלו להגיש הצעות על שחקנים עד לסיום חלון העברות של פיפ"א (שנסגר, בדרך כלל, ב-1 בספטמבר).

החלון הנוכחי נסגר בסוף אוגוסט או בתחילת ספטמבר. לפי מקורות בפרמיירליג, סגירתו ב-1 בספטמבר, שבועיים אחרי שהליגה מתחילה בדרך כלל, מובילה לעלייה במחירי השחקנים ולחוסר יציבות בסגל.

מספר מאמנים דיברו על הצורך לסגור את הסגלים לפני תחילת העונה. "הרבה יותר הגיוני לסגור את הסגלים, את החלון ואת התוכניות לפני תחילת העונה" אמר יורגן קלופ, מאמן ליבפרול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות