אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטסאפ תשיק בקרוב את Payments, שירות תשלומים

ווטסאפ תשיק בקרוב את Payments, שירות תשלומים

בעדכון המפתחים האחרון של ווטסאפ הוסתר עמוד שמכריז "Welcome to WhatsApp Payments". האפליקציה צפויה לאפשר העברת כספים בין חשבונות בנק, באמצעות מערכת התשלומים UPI שפעילה בהודו

16.08.2017, 12:59 | עומר כביר
ווטסאפ צפויה להשיק בקרוב שירות תשלומים שיאפשר למשתמשי אפליקציית המסרים המידיים של פייסבוק להעביר כספים ישירות בין חשבונות בנק שונים - כך עולה ממסך שחבוי בגרסת הבטא האחרונה של האפליקציה לאנדרואיד.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווח באתר WABetainfo, שעוקב באובססיביות אחר העדכונים לגרסאות הבטא של אפליקציית הצ'ט, בעדכון האחרון הוצנע מסך שמכריז Welcome to WhatsApp Payments. לפי המסך, השירות יאפשר העברה מיידית של כספים בין חשבונות בנק באמצעות UPI - מערכת העברת תשלומים שפעילה בהודו.

עמוד הכניסה לשירות התשלומים עמוד הכניסה לשירות התשלומים עמוד הכניסה לשירות התשלומים

מדובר בחיזוק לדיווחים קודמים שלפיהם ווטסאפ מתעתדת להשיק שירות תשלומים בהודו. בתחילת החודש דווח ששירות התשלומים ההודי Paytm נערך להיכנס לתחום המסרים המידיים, וייתכן שהמהלך האחרון של ווטסאפ נעשה בתגובה לתוכניות אלו.

בשלב זה לא ברור מתי יושק השירות בהודו, והאם לחברה יש תוכניות כלשהן להרחיב אותו למדינות נוספות. עם זאת, בימים אלו עובדת ווטסאפ במרץ על פיתוח והשקת מודל עסקי שיאפשר לפייסבוק להתחיל להחזיר את רכישת הענק בסך 22 מיליארד של האפליקציה.

תוכניות אלו כוללות, לפי דיווחים והערכות, יצירת פלטפורמה שתאפשר למשתמשים לתקשר ישירות עם עסקים לצורכי קבלת מידע, שירות לקוחות ועוד. בהקשר זה, אפשרות לביצוע תשלומים ישירות באפליקציה יכולה להוות כלי משמעותי במערך השירותים שיציעו בה עסקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות