אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שנפרד מהגמל והתיקים המנוהלים: אלדד תמיר מכניס שותף לפעילות הקרנות - טמיר שפירא צילום: גלעד קוולרצ'יק

אחרי שנפרד מהגמל והתיקים המנוהלים: אלדד תמיר מכניס שותף לפעילות הקרנות - טמיר שפירא

שפירא, סמנכ"ל השיווק של איילים, ימונה למנכ"ל משותף בחברת הקרנות ואף יכנס כמשקיע ויקבל 20% מהחברה

16.08.2017, 14:39 | רחלי בינדמן

אלדד תמיר ממשיך להיפרד מאחזקותיו בבית ההשקעות תמיר פישמן. בית ההשקעות מדווח כי טמיר שפירא, שמאז 2014 מכהן כסמנכ"ל השיווק של חברת איילים קרנות נאמנות מצטרף כשותף (20%) וכמנכ"ל משותף לצד הבעלים אלדד תמיר.

קראו עוד בכלכליסט

חברת קרנות הנאמנות של תמיר פישמן מנהלת פורטפוליו של 17 קרנות בהיקף נכסים של כ-800 מיליון שקל והינה חלק מבית ההשקעות תמיר פישמן המנהל נכסים בהיקף של כ-10 מיליארד שקל.

"אני שמח ומברך על הצטרפותו של טמיר כשותף בכיר בחברה שלנו" אמר אלדד תמיר. "טמיר מביא איתו כישורים וניסיון ואני משוכנע שהידע והיכולות המקצועיות שלו יתרמו רבות לצמיחה ולהרחבת נתח השוק של החברה".

טמיר שפירא מסר בתגובה: "לאחר תקופה מוצלחת מאד והישגים מרשימים אליהם הגענו באילים החלטתי לצאת לדרך חדשה, כשותף, בתמיר פישמן קרנות נאמנות. במהלך השנים הכרתי את תמיר פישמן כגוף איכותי בעל יכולות מקצועיות מוכחות ואני שמח להיות כעת חלק מהבית הזה".

באוגוסט 2016 מכר בית ההשקעות תמיר פישמן את פעילות ניהול התיקים שלו בהיקף 1.2 מיליארד שקל לבית ההשקעות סיגמא בתמורה ל-12 מיליון שקל. קודם לכן ב-2012 מכר בית ההשקעות את פעילות הגמל שלו לבית ההשקעות אי.בי.אי שכללה נכסים בהיקף של 2.5 מיליארד שקל.

אלדד תמיר , צילום: גלעד קוולרצ אלדד תמיר | צילום: גלעד קוולרצ'יק אלדד תמיר , צילום: גלעד קוולרצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות