אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לינקדאין תאפשר לבוס לדעת מתי אתה מסתובב שם ומחפש עבודה

לינקדאין תאפשר לבוס לדעת מתי אתה מסתובב שם ומחפש עבודה

החברה השיקה תכונה שמראה בזמן אמת מי נמצא בשירות והאם הוא מתחבר ממחשב או מאפליקציית מובייל. היא הופעלה כברירת מחדל לכל המשתמשים, מה שמאפשר למנהלים לדעת למי מעובדיהם יש שאיפות עזיבה. כך תבטלו אותה

16.08.2017, 16:26 | יואב סטולר

לינקדאין השיקה תכונה חדשה, שעוררה בהלה בקרב משתמשים רבים: היכולת לדעת מתי מישהו פעיל בה. התכונה מראה בזמן אמת מתי משתמש גולש בלינקדאין ואם הוא עושה זאת באמצעות הסמארטפון או המחשב.

קראו עוד בכלכליסט

העניין הטריד משתמשים שנוהגים להסתובב בלינקדאין בחיפוש אחר עבודה - וחוששים שהמנהל הנוכחי שלהם יוכל לראות שהם עושים זאת. מנהל שחושד שמי מעובדיו שוקל לעזוב, יכול עתה להציץ בלינקדאין ולקבל לכך אינדיקציות - למשל, אם העובד פעיל בלינקדאין בשעות העבודה. התכונה עוררה גם זעם, שכן היא מופעלת כברירת מחדל עבור כל המשתמשים. ואולם, לא מדובר בכוח עליון וניתן לבטל אותה, בצורה פשוטה למדי.

לינקדאין לינקדאין לינקדאין

על מנת לכבות את התכונה החדשה היכנסו לחצו על תמונת המשתמש שלכם בלינקדאין >>> בחרו בהגדרות ופרטיות >>> עברו למסך הפרטיות בתוך ההגדרות >>> סעיף הזמינות יופיע שני ברשימת ההגדרות לחצו עליו וכבו אותו.

התכונה האמורה היא חלק מסדרת שינויים שמבצעת הנהלת לינקדאין, בניסיון להאריך את משך השימוש בשירות ולהגדיל כך הכנסות מפרסום.

בחודש שעבר הודיע בחברה על תכונות נוספות, ביניהן שיתוף מספר תמונות בפוסט, היכולת "לרחף" בפרופילים של חברות ואנשים מבלי ליצור אינטראקציה, חיפוש לפי תחומים, אזורים ונושאים ובקרוב יצטרף גם מנגנון צילום והעלאת וידאו מובנה לרשת החברתית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות