אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הוועד בתע"א במכתב ליו"ר החדש: "מקווים לפתור את המשבר בדיאלוג"

הוועד בתע"א במכתב ליו"ר החדש: "מקווים לפתור את המשבר בדיאלוג"

כשבוע לאחר ההכרזה על סכסוך עבודה, שלח יו"ר הוועד מכתב להראל לוקר: "כולנו תקווה כי תע"א תשוב לפעול כחברה אחת שבה מתקיימים יחסי אמון, שיתוף פעולה ושקיפות"

17.08.2017, 21:31 | רעות שפיגלמן

כשבוע לאחר ההכרזה על סכסוך עבודה, שיגר היום יו"ר הוועד בתעשייה האווירית (תע"א), אהוד נוף, מכתב ליו"ר הנכנס של החברה, הראל לוקר, בו הדגיש את נכונות העובדים לשתף פעולה על מנת לפתור את המשבר.

הסיבה להכרזת סכסוך העבודה היא דרישת העובדים לקבל נתח מתשלום בונוסים שחולקו למנהלי תע"א. על פי דיווח של תע"א לבורסה מלפני שבוע, העובדים יפתחו בשביתה ב-23 באוגוסט אם לא יגיעו להסכמות קודם לכן.

לפי המכתב ששלח הוועד ללוקר, והגיע ל"כלכליסט", "כולנו תקווה כי תע"א תשוב לפעול כחברה אחת שבה מתקיימים יחסי אמון, שיתוף פעולה ושקיפות מתוך ראיית צרכיה הביטחוניים של מדינת ישראל, צרכי העובדי לצד צרכיה העסקיים של החברה. אנו משוכנעים כי לוקר יקדיש את מירב מאמציו וכשרונו לפיתוח החברה והובלתה כחברה מובילה הרואה לנגד עיניה את בטחון המדינה ואזרחיה".

לדברי מקורבים לתע"א, "החברה סובלת מחוסר מנהיגות, והמכתב הוא הבעת תקווה שלוקר יקח את העניינים לידיו ויביא לפתרון תוך ניהול דיאלוג".

לוקר לא מונה עדיין לתפקיד בפועל, אך מינויו צפוי להיות מאושר בממשלה ובוועדת השרים בהקדם.

אהוד נוף אהוד נוף אהוד נוף

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אפריל 2018 קדנציית הוועד 4 שנים .גיל 67 גמלאות
אפריל 2018 קדנציית הוועד מגיעה לסיומה 4 שנים. במצב של תסבוכת משפטית פלילית ובכל מצב יהיו בחירות. נא הערכותכם. מי שמגיע ל67 הולך הביתה. הבחירות הבאות המשטרה תהיה בתוך החברה לא יעזו כבר לזייף. כבר עכשיו עשרות מועמדים בכל הסקטורים. לא יהיו איומיים.לא יהיו מועמדים יחידים זה נגמר ובאחריות. מיבור העובדים נפגע קשה מההסכם מאוכזב מכולם ולכן יגיד דברו באפריל 2018.
דריי  |  19.08.17
8.
העקומים מתיישרים
6 הועד בלהב הוא נבחר בשונה משאר המפעלים הועד בלהב הוא דוגמא לועד שיודע ליצג את העובדים בצורה נכונה עם כך היה מתנהל הועד בכול התעשיה האוירית היינו נראים אחרת כואב ומצער שקשה לך ליתיישר ואתה מעדיף להשאר עם גיבנת הזמן יעשה את שלו יהיו בחירות כלליות למורת רוחך וכול עובד ועובד יוכל להבחר 3 הגן הוא לטובת כול העובדים בתעשיה האוירית גם לך במקום ללכלך אתה מוזמן לראות איזה גן אזולאי עשה לנו שיהייה בריא ובזמן שאתה משלם ועד ולא מקבל כלום בחגים אנחנו מקבלים שובר קניה לחג ועוד כואב לי עלייך הקנאה אוכלת
גבי  |  19.08.17
לכל התגובות