אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טרנד בטעם רע: תכשיט שמיועד למפשעה מסעיר את הרשת

טרנד בטעם רע: תכשיט שמיועד למפשעה מסעיר את הרשת

תכשיט חדש שכובש את הרשת מיועד להיענד, מכל המקומות, דווקא במפשעה. ולא, זה לא בסדר

20.08.2017, 08:53 | מורן לונדון

גם אם אתם לא צרכנים של תוכני אינטרנט מפוקפקים, סביר להניח שיצא לכם להיתקל בימים האחרונים בהפניה לאייטם על תכשיטים למפשעה הנשית. איכשהו הפריט הזול הזה פיצח את דרכו מהאלגוריתם של העוסקים בתעשיית המין והתנחל על משבצת האופנה, או לפחות כזה ששואף להיות אופנתי.

לאלו שפספסו נספר שמדובר בתכשיט מתכתי, דמוי צמיד חוליות, שמתלבש על פס המפשעה בבגד הים וממנו מתנדנדים, מכל צד כמובן, שרשראות קצרות (7.5 ס"מ בערך) המסתיימות בחרוזי סוורובסקי מנצנצים. כי כל מה שחסר למפשעה שלנו, הן פאות מתכת עם ניצוץ בוהק שיעצימו את ערכה.

התכשיט מיוצר על ידי חברת BoDivas, מותג יפני קטן שמייצר תכשיטים לאזורים האינטימיים, רק שבניגוד לכאלה שקיימים בשוק כבר שנים רבות, תכשיט המפשעה, או ה"BeachTail" (זנב לחוף הים) כפי שהוא נקרא על ידי הוגיו, הוא פריט חדשני שלא נועד להיענד בפרטיות בביתכם עם בני זוגכם - אלא דווקא להיענד בפומבי.

תכשיט למפשעה תכשיט למפשעה תכשיט למפשעה

אין פרות קדושות

התגובות ברשת נעות בין סלידה פמיניסטית - "תכשיט נוצץ שיתנדנד בדיוק במקום שנשים מעדיפות שלא יבהו בו", לפרקטיות - "מתכת שמתחממת בשמש והעור באזור מאוד רגיש", ולאלו שמודות "האם זה בסדר שבסתר לבי אני חושקת באחד?". לאחרונה מביניהן נענה שהתשובה היא: לא, זה לא בסדר. זה לא בסדר שחברת אופנה חושבת שהמפשעה היא מקום שצריך לקשט, לעורר עם אבנים נוצצות ולמשוך אליו תשומת לב שהיא לחלוטין מיותרת. שלא תבינו לא נכון, אין שום דבר רע במפשעה הנשית, אבל יש טעם רע מאד בכך שכבר אין פרות קדושות בעולם. בכך שהרצון לבלוט ולהתבלט יוצר מוצרים, אופנות וסטנדרטים שאנחנו נצטרך לשלם עליהם אחר כך מחיר שעובר בהרבה את 20 הדולרים שעולה התכשיט הזה. הרי מפשעה עדוית קריסטלים צריכה להיות מטופחת כדי להוות כר נחיתה הולם לעיניים שיימשכו אליה. ואם לא די בזאת, הרי שבשביל שהתכשיט יעשה את שלו ויתנדנד בחופשיות כמצופה ממנו בין הרגליים, על העונדת להיות בעלת רווח הולם בין הירכיים. רק דמיינו חוף ים מלא בבנות שמסדרות בין רגליהן תכשיט שזז קצת ממקומו: שנים אנחנו נבוכות כשבני זוגנו מגרבצים בפומבי, ועכשיו נאמץ אל חיקנו תכשיט שיגרום לנו להתנהג באופן דומה?

תהיו חזקות

החברה שעומדת מאחורי ההמצאה שמחה לספר שמעבר לשימוש בתכשיט על בגד הים, הוא מתאים גם לאירועים אינטימיים בבית מעל תחתונים ואפילו ארוך מספיק כדי לזלוג מבעד למכנסונים קצרצרים. תודה, באמת. אני רק מקווה שנהיה מספיק חזקות אל מול ניסיונות הטרנד הזה להשתלט עלינו ונדע לומר שאם היינו שואפות שמבין רגלינו תתנדנד שרשרת ולצדה שני חרוזים - היינו כנראה עושות ניתוח לשינוי מין ולא קונות תכשיטים מטופשים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות